Vadovas naujo spausdintuvo pirkimo

Vienas iš labiau gluminančių sprendimų kai stovėtas su naujo Spausdintuvai pasirinkimu yra, kokia atspaudo technologija ketina tikti jums geriausiai. Šiuo metu yra dvi svarbiausios spausdinimo sistemos: lazerinė technologija, naudodamas toner miltelių kasetės ir perkėlimo būgno asamblėja; ir rašalo reaktyviniai lėktuvai, naudodamas rašalo bako miltelių kasetes ir puikius purkštuvo antgalius. Metodas, kuris tiks jums geriausiai priklausys didžia dalimi nuo to, ką jūs planuojate išspausdinti ant jūsų naujo Spausdintuvai, ir kainuoti faktorius, kurie paveikia kainas to valdymo. Lazeriniai spausdintuvai yra galbūt geresni aukštos apimties spausdinimui, su žemiau ‘per puslapį’ kainos ir jie geriau juodas intensyvumo tekstas negu daugumos rašalo reaktyvinių lėktuvų. Lazeriniai spausdintuvai yra linkę turėti greitesnę puslapio normą, bet rašalo reaktyviniai lėktuvai vis dar siūlo svarbius pranašumus įperkamame spalvotame spausdinime.

Naminiam naudojimui, jūs turbūt norėsite išspausdinti skaitmenines fotografijas ar grafiką, kuri daro spalvą reikalingumu. Tradicinis atsiskyrimas tarp lazerių ir rašalo reaktyvinių lėktuvų buvo įstaiga prieš naminį naudojimą; tačiau, spalva siūlo akivaizdžius pristatymo pranašumus verslo naudojimui be to. Laimei, abiejų spausdintuvų kategorijų kainos nusileido pakankamai, kad padarytų tai praktinį, kad nupirktų ir lazerį ir rašalo reaktyvinį lėktuvą, jei jūs visiškai turite ir dažytis ir aukštos kokybės tekstas.

Yra daug skirtingų Spausdintuvai konfigūracijų, pasiekiamų šiandien, daugelis jų ganėtinai apibrėžtas paraiškose. Yra apibrėžtų fotografijos spausdintuvų, tiesioginių disko kompaktinio disko spausdintuvų, Multifunkcijos spausdintuvų, stalinių rašalo reaktyvinių lėktuvų ir didelio greičio lazerių.

Jei jūs norėsite spausdintuvo, kuris yra specialiai suprojektuotas tam, kad išspausdintų fotografijas, jūs labiausiai tikėtina ieškosite spalvotos reaktyvinės rašalu sistemos, kuri yra fotografijos spausdintuvas, leisdama labai aukštos kokybės spalvotą produkciją ir gebantis spausdinimą visiškai į puslapio kraštą. Nesenas paleidimas prie pagrindinių prekės ženklų dabar apima visi drauge Multifunkcijos prietaisus, kurie apima peržiūrėjimą ir gebėjimo spausdinimą. Daug mažesnių vienetų, kurie yra suprojektuoti tiktai kaip fotospausdintuvas, kad užsikimštų tiesiogiai į jūsų skaitmeninę telekamerą yra taip pat pasiekiami. Beveik toks pat gali būti pasakytas kompaktiniam diskui ar DVD spausdinimui, su specialisto spausdintuvais, pasiekiamais tam, kad išspausdintų tiesiogiai ant diskų, taupydamas etiketės paraišką.

Antra, jei jūs esate mažas namų biuro darbuotojas, tada jūsų reikalavimai gali būti bendresni, kada jūs turite priimti spausdintuvo sprendimą, pagrįstą tipais dokumentų jūsų gaminti ir kiek. Bendruose terminuose, reaktyviniai rašalu spausdintuvai siūlo aukštos kokybės spalvotą produkciją už žemą aparatinės įrangos kainą, bet aukštai vartojamą kainą. Lazeriai siūlo žymiai aukštesnius greičius, bet už daug aukštesnę aparatinės įrangos kainą. Aukštas apimties vartojimas tačiau, mažina kainą per puslapį žymiai.

Multifunkcijos spausdintuvai (MFP) yra dažnai idealūs namų Vaizdo plokštės ar studentų poreikiui todėl, kad jie kombinuoja daugialypes funkcijas į vieną vienetą, paprastai skaitytuvas, spausdintuvas, kopijavimo aparato faksas, darydami truputėlį visko, ir taupydami didelį rašomąjį stalą ir įstaigos erdvę sandėryje. Apskritai reaktyviniai rašalu stiliaus spausdintuvai, kažkoks MFP gali mainyti – nuo atlikimo kaina ir patogumu (pavyzdžiui žemesnis sprendimas, lėčiau išspausdinti greitį), negu jei jūs turėjote nupirkti spausdintuvą ir skaitytuvą individualiai.

Jūs galite nupirkti Multifunkcijos spausdintuvus, specialiai formuotus tam, kad išspausdintumėte fotografijas, su kai kuriomis mašinomis, aprūpinančiomis gebėjimą peržiūrėti tiesiogiai nuo 35 mm skaidrių ir sukaupti skaitmenines rinkmenas ir išspausdinti juos, kuris yra idealus tam, kad archyvuotų senas fotografijos bibliotekas. Tačiau, peržiūrėti atvaizdai galbūt neparodo to paties aiškumo ir ryškumo skaitmenine forma grobimo fotografijų, ar kaip rūšis kokybės, kurią jūs galite gauti iš deidcated skaitytuvo. Ieškokite specifikacijos Myshopping.com.au, jūs reikalingas ir lyginate kainas ir atlikimą tarp prekės ženklų ir technologijų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *