Pirkdamas laikrodžius tinkle – viskas jūs turite žinoti plius patarimai šimtų dolerių gelbėjimas

Iš pradžių yra dydžio svarstoma problema. Laikrodžiai pasidarė daug dideli per keletą pastarųjų metų. Tuo metu, kai tipiškų vyrų laikrodis galbūt buvo 32-35mm prieš kelis metus, naujesnių vyrų laikrodžių vidurkis, 38-42mm su keliais taip dideliais kaip 55 mm. Stačiakampiai laikrodžiai, žinoma, yra linkę būti siauresni negu apskriti laikrodžiai. Vidutinis atvejo plotis vyrų stačiakampiam laikrodžiui yra 28-34mm. Didesni laikrodžiai atrodo dideli paveiksluose, bet jei jūs primatavote vienas, ir kaip tai – didelis laikrodis gali būti didele pasikalbėjimo dalimi – jūs turite turbūt pasilikti tame 40 mm diapazone.

Ledi laikrodžiai pasidarė didesni be to, nors daug moterų nusprendžia dėvėti vyrų Laikrodžiai šiomis dienomis. Didelis laikrodis ant moters riešo gali padaryti drąsią madą tvirtinimu. Bet jei jūs apsiperkate vidutiniam dydžio ledi laikrodžiui, kažkas, kurias mažiau kaip 24 mm laikytų “miniatiūriniu”, 24-28mm “vidurkiu”, ir 28 mm ir viršuje didelės. Vidutinio dydžio ledi stačiakampis laikrodis būtų 18-22mm.

Kvarcas v. Mechaninis. Jūs galbūt išgirdote terminų “kvarco” laikrodį ir “mechaninį” ar “automatinį” laikrodį, bet iš tikrųjų nežinote tai, kas yra skirtumas, ar kuris yra geresnis. Kvarco laikrodis yra tiesiog elektroninis laikrodis, paprastai varytas baterijos, nors keli yra saulės, ir kiti yra varyti kinetinio enery. Geros kokybės kvarco laikrodis yra nepaprastai tikslus ir patikimas. Jie yra taip pat palyginti mažiau brangūs negu mechaniniai Laikrodžiai. Vienintelis palaikymas kurio jie reikalingas yra atsitiktinis baterijos pakeitimas. Kvarco laikrodis yra geriausias pasirinkimas daugumai žmonių, kurie tik nori, kad nebrangus, patikimas laikrodis nustatytų laiką.

Daugumos Gyventojo Laikrodžių turi technologiją, pavadintą “Eco-varikliu”, kuris yra iš tikrųjų tik įmantrus būdas pasakyti saulės varytą kvarco laikrodį. Saulės varyti laikrodžiai neturi baterijos, kurią jūs turite pakeisti, bet vidaus kondensatorius, kuris varys laikrodį kelis mėnesius kai visiškai krautas. Casio, ir daug kitų gamintojų taip pat siūlo saulės varytus laikrodžius.

Mechaninis laikrodis, yra užbaigimo laikrodis, varytas iki pavasario, kuris pasuka seriją įrenginių ir galų gale rankų. Tai yra labiau tradicinė technologija, kuri grįžta keli šimtai metų.” Automatiniai” mechaniniai Laikrodžiai yra savivingiuoti. Būdas tai dirba, yra, kad mažas rotorius pabaigoj laikrodžio judėjimo sukasi aplink su bet kokiu judėjimu, kadangi jūs dėvite savo laikrodį. Kadangi tai sukasi, tai suka pavasarį, kuris aprūpina valdžią laikrodžiui. Kai pavasaris bus visiškai žaizda, jis tipiškai varys laikrodį apytiksliai 42 valandas anksčiau, negu tai turės būti žaizda vėl.

Mechaniniai laikrodžiai yra populiarūs tarp rinkėjų ir stebi entuziastus. Tinkamai palaikytas, gera kokybė mechaninis laikrodis gali trukti gyvenimo trukmė ir net tapti šeimos relikvija.

Analogas v. Skaitmeninis. Panašūs laikrodžiai yra tiesiog laikrodžiai su rankų judinimu. Skaitmeninis laikrodis yra laikrodis su mažu LED AR LCD ekranu, kuris rodo laiką skaitmeniniame formate. Manoma, kad panašūs laikrodžiai yra šiek tiek elegantiškesni ir madingi, taip pat kaip tradiciniai. Panašaus laikrodžio funkcija yra paprastai ribojama iki laiko, dienos, spynos ir galbūt chronometro ar pavojaus signalo. Skaitmeniniai laikrodžiai dažnai aprūpina daug daugiau funkcionalumo negu panašūs laikrodžiai. Kai kurie iš naujesnių skaitmeninių laikrodžių yra įrengti funkcijomis tokiomis kaip elektroniniai kompasai, altimetras, barometrai, termometrai, laikmačiai ir daugialypiai pavojaus signalai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *