Kaip pasamdyti neetatinį tinklo supirkėją

Bet koks jūsų išsivystymo poreikio, visada reikia pasirinkti teisų tinklo supirkėją, kuris turi įgūdžius, kurie atitinka jūsų reikalavimą. Anksčiau, negu jūs pradėsite savo paiešką yra tam tikrų daiktų, kuriuos jūs turite svarstyti. Iš pradžių jūs turite būti aiškus ant savo tikslo ir sukurti santrauką roadmap jūsų projekto. Tai padės jums išsirikiuoti į eilę jūsų pasikalbėjimą su potencialiais supirkėjais teisinga kryptimi. Jūsų laukimas nuo projekto būtų aiškus supirkėjui iš pradžių. Bet koks techninio laukimo, ar tai yra žiniatinklio svetainė, kuri bus išvystyta WordPress ar Drupal ar bet kokioje kitoje technologijoje, turi būti duotas aiškiai suprasti pradžioje savarankiškai. Kai jūs samdote neetatinį tinklo supirkėją, jūs turite garantuoti, kad jūs, kuriuo paskutinis projekto rezultatas yra pagal jūsų laukimą ir taip pat jūs vystote santykį, kuris būtų naudingas daugelį metų atvykti
Yra keli patarimai ant, kas svarstyti, samdydamas tinklo supirkėją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aptarkite Laiko grafikus:

Aptardamas projektinius reikalavimus jūs taip pat turite aptarti laiko parinkimą, kuris yra, kai jūs reikalingas pirmo išnešiojamo projekto. Pavyzdžiui, kai jūs samdote WordPress supirkėją, jūs užbaigtumėte datą, kai jūs reikalingas, kad pirmas projektas būtų pateiktas. Padėtų, jei jūs nubrėžiate bendrais bruožais pagrindinius savo projekto mylias žyminčius akmenis, kad laukimas būtų aiškus supirkėjui gerai iš anksto. Tinkamumas supirkėjo pagal jūsų laiko grafikus gali taip pat būti aptartas. Tokiu būdu, apibrėždamas laiko grafikus jūs gaunate mintį apie tai, kiek laiko ir energijos ketina būti praleisti projektui ir prie to, kai tai būtų paruošta.

Apibrėžkite Deliverables:

Greta laiko grafikų apibūdinimo, jūs taip pat turite paaiškinti detales apie deliverables, kurio jūs laukiate. Pavyzdžiui šitos detalės galėjo apimti rinkmenos formatą, kuriame jums reikia jūsų rinkmenų, kaip jūs norite tiektų rinkmenų, per elektroninį paštą ar rinkmenos serveris ir taip toliau. Šitų detalių supirkėjui aprūpinimas iš anksto išvaduotų jus nuo gausios kankynės vėliau.

Aptarkite Užmokestį:

Planuodamas projektą jūs turėtumėte pastovų kiekį, kurį jūs išleisite projektui. Laikydamas tai turint omenyje jūs turite derėtis su neetatiniu tinklo supirkėju. Agentūros samdymas yra apskritai brangus ir jei jūs gaunate laisvai samdomą darbuotoją su teisingais įgūdžiais, jūs galite būti doras su savo projektiniu biudžetu ir jei reikalas dirba, tai galėtų būti pranašumu jums, užuot ėję profesinei išsivystymo kompanijai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Raktas čia yra jūs, turi atpažinti teisų supirkėją, talentingą, nebrangų, greitą supirkėją, kažkas, kas priimtų jūsų grįžtamąjį ryšį ir veiktų jį. Supirkėjas turi turėti profesionalizmą ir prikibti prie laiko grafikų. Įsitikinkite, kad supirkėjas yra kompetentingas pasielgti su visais jūsų projektiniais reikalavimais ir yra pasiekiamas tinkle, kad atsakytų jūsų klausimus ir abejones. Tai būtų gera mintis praeiti supirkėjų portfelį ir patirtį. Jis turėjo dirbti su skirtingais klientais ir turi labai gerus techninius įgūdžius, kad jūsų projektiniams reikalavimams pataikautų.

Neetatinis tinklo supirkėjas turi sugebėti duoti kūrybiškus ir novatoriškus sprendimus, kurie yra patikimi ir kokybės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *