Kaip apsaugoti jūsų nešiojamąjį kompiuterį prieš vagystę & praradimą

Nešiojamojo kompiuterio vagystė yra nesuvaldomas. Jūs turite 1 10, atsitinka, jūsų spindintis naujas Nešiojami kompiuteriai bus pavogtas. Ir tikras šokiruojantis daiktas: pagal FTB 97 % nėra niekada atgauti.

Ir jie turi žinoti, JAV Teisingumo ministerija išdėstė nesename pranešime, kad FTB prarado 160 nešiojamųjų kompiuterių per 44 mėnesių periodą, pasibaigiantį 2005 m. rugsėjį. Jei FTB atstovai turi bėdą, laikydami jų Nešiojami kompiuteriai taką, įsivaizduoja tai, su kuo įprastas asmuo susiduria.

Statistika yra gana žiauri. Nešiojamasis kompiuteris yra pavogtas kas 53 sekundes. Ai!

Su statistika kaip tie jūs turite padaryti viską savo valdžioje išvengti tapti Nešiojami kompiuteriai vagystės auka. Jei jūs saugote vertingą asmeninę ar verslo informaciją ant savo nešiojamojo kompiuterio, pasekmės gali būti labiau net siaubingos ir nusiaubiančios. Nešiojamajam kompiuteriui aparatinė įranga gali būti lengvai pakeista, bet jūsų vertinga informacija gali būti prarasta amžinai.

Tokiu būdu yra…

10 Praktinių Būdų Apsaugoti Jūsų Nešiojamąjį kompiuterį Prieš Vagystę, Praradimą ar Misplacement.

1. Sulaikykite Savo Akis Ant Jūsų Nešiojamojo kompiuterio

Žinokite savo nešiojamąjį kompiuterį visada ypač, važiuodamas. Jūs neišmėtytumėte Tūkstančio Dolerio banknoto, gulinčio neprižiūrimas, bus jūs? Tokiu būdu stebėkite savo nešiojamąjį Monitoriai artimai.

2. Nenaudokite Akivaizdaus Nešiojamojo kompiuterio Krepšio

Neškite savo nešiojamąjį kompiuterį reguliariame bagaže, kuris nėra panašus į jį, turi nešiojamąjį kompiuterį. Neįdėkite skelbimą, jūsų nešiojamasis kompiuteris bet kam būtų vagys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *