Draugijai priklausančio žmogaus vadovas Vilniaus – sostinė Lietuvos ir Europos kultūros kapitalas

Kas Vyksta Kaune, taip pat žinomas kaip Kowno ir Kauno, yra didžiausias miestas ir laikinoji sostinė Lietuvos su nelygiai 500 000 gyventojais. Tai yra vienas iš labiausiai aplankytų maršrutų Rytų Europoje ir mėgstamame mano mieste. Tai yra šiuo metu Europos Kapitalas Kultūros 2009 kartu su Lincu Austrijoje.

Tai yra gražus miestas, ir 1994 Senas Miestas Kaunas buvo įtrauktas į Atrištas Nacijas Mokomoji, Mokslinė ir Kultūrinė Organizacija (UNESCO) Pasaulio Paveldo Sąrašas. Kaunas yra daugiau, negu tik patrauklus miestas su unikalia architektūra. Jūs galite aplankyti Prasigėrėlį bet kuriuo metu metų ir bus tam tikras tęsiantis atvejis. Bus tam tikros rūšies kultūrinis, muzika, kinas, teatras, menas ar mada atvejis, tikėtina tęsiantis.

Kaunas turi daug būdų linksminti su daugeliu barų, kavinių ir naktinių klubų su skirtingais stiliais, kad tiktų bet ko poreikiui. Yra daug naktinių barų Sename Mieste tokių, kurie Įkalbina, Rimtumas, Pacha ir Helios. Populiariausias vietinis alus yra Svyturys (švyturys), ir tai yra pasaulio čempiono alus, Tai pasiūloma daug skirtingų stilių, bet “Ekstra” yra mano numylėtinis. Tada yra taip pat lietuvių degtinės, kuri yra puiki kokybė.

Kaunas daiktas aš labai rekomenduoju jus daro yra vizitas Grutos Parkas, kuris yra žinomas vietiniams gyventojams kaip “Stalin World”. Tai buvo atidaryta Lietuvos konservuoto grybo verslininko ir yra iš tikrųjų unikali patirtis. Savininkas nusausino vietinę pelkę ir įdėjo pasivaikščiojimą kelias. Kadangi jūs einate aplink jus, pamatys dideles konkrečias statulas Lenin, Engelsą ir daug kitų komunistinių idealistų, kurie buvo nugriauti, kai Geležinė uždanga nukrito ir nupirko parkui. Kadangi jūs einate aplink jus, išgirs komunistinę propagandą, susprogdintą jumyse nuo netikrų paieškos bokštų.

Tai pamišęs, bet vieta, kuri padeda gyvenimą į perspektyvą ir jūs suprantate, kaip laimingas mes turime gyventi laisvajame pasaulyje. Stalin World yra nelygiai 40 km už Kaunas ir yra autobusas, kuris ima jus ten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *