Breketai Kaune

Dantys – yra labai svarbus organas, esantis burnos ertmėje. Be šio organo nepavyktų nei normaliai valgyti, nei… gražiai šypsotis. Vis dėlto, ne visada pavyksta turėti ar išsaugoti dantis gražius. Kartais jie turi trūkumų (įgytų arba įgimtų).

Jeigu žmogus nepatenkintas žandikaulio ar dantų defektais, jam padėti yra pajėgus ortodontas. Būtent apie tai yra odontologijos šaka ortodontija. Iškilus tokioms ortodontinėms problemoms, gydymo procesą galima pradėti vos tik sulaukus 13 ar 14 metų. Gydymo proceso metu trokštama pasiekti pačius naudingiausius rezultatus.

Dažniausiai geriausiems rezultatams pasiekti naudojamos ortodontijos priemonės, itin daug pliusų. Nešiojant tokius breketus (breketai Kaune prieinami tik ortodontiniu gydymu užsiimančiose klinikose), tenka šiek tiek rečiau lankytis pas ortodontijos specialistą. Beje, gydymo procesas trunka mažiau.

Breketai – labai naudinga priemonė. Vis dėlto nevalia pamiršti to, kad juos nešiojant privalu kruopščiai rūpintis priežiūra bei higiena. Po valgio dantis reikia išvalyti, kadangi aplink metalines detales kaupiasi apnašos ir maisto liekanos. Burnos higienos priemones reikia rinktis tokias, kurios tinka breketus nešiojantiems žmonėms. Dėl ko? Dėl to, kad kitu atveju galima pažeisti dantų emalį ar sukelti dantenų kraujavimą.

Asmenys su breketais susiduria su šiokiu tokiu valios išbandymu. Patartina vengti lipnių, kietų saldėsių, kramtomosios gumos su cukrumi. Apskritai skatinama nevalgyti kieto maisto (pvz., riešutų).

Breketai – itin funkcionalus, itin naudingas ir daugeliui su dantų netiesumu ir panašiomis bėdomis susiduriančių žmonių reikalingas prietaisas. Tai jokia gėda. Net žvaigždės nebijo pasakyti: „Aš nešioju breketus“. Būtina paminėti – kažkurį laiką pabuvus su breketais, po to bus galima džiuginti save ir kitus gražiais dantimis bei spindinčia šypsena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *