SMS siuntimas

SMS siuntimas – iš esmės daugiausiai vartojama susirašinėjimo priemone Lietuvoje. Rašyti SMS galime iš iš esmės bet kurios žemės kampelio, į beveik bet kurį kitą pasaulio kampelį. Taigi nuo ko prasidėjo SMS istorija ir kokiais tikslais SMS yra naudojamos dabar?

SMS (trumpųjų žinučių servisas) idėja pirmą kartą buvo paminėta ~1982 metais. Tiesa, pačio SMS standarto plėtojimas ir kūrimas truko gana ilgai – ~1992 metais SMS tapo prieinamas kai kurių mobiliųjų paslaugų operatorių klientams. Natūralu, kad vien tik sistemos sūkurimo nepakako, kad SMS siuntimas taptų plačiai naudojama ir populiari paslauga. Iki pat 1999-ųjų SMS buvo leidžiama siųsti tik to pačio mobiliojo tinklo naudotojams, taigi tai ypatingai trukdė plėstis šiam naujoviškam servisui.

sms internetuKalbant apie konkrečius naudotojų skaičius – ~2000 metais Didžiojoje Britanijoje vienas vartotojas vidutiniškai išsiųsdavo ~35 SMS per vieną mėnesį 1 mėnesį. Štai 2006-aisiais per Kalėdas buvo išsiųsta net 205 milijonai SMS žinučių! Taigi šis servisas per paskutinį dešimtmetį ypatingai populiarėjo.

Taigi, per kelis dešimtmečius SMS siuntimas tapo neįtikėtinai populiarus. SMS siuntimas daugelio apsaugos sistemų, kad perspėti apie galimus įsilaužimus, SMS žinute galima atsiskaityti už automobilio būvimą stovėjimo aukštelėje, per kelis metus iš SMS evoliucionavo MMS, šios paslaugos dėka galima siųsti net paveiksliukus, melodijas.

SMS žinutės buvo naudojamos ir teisėsaugos. Policija turėdavo galimybę siųsti “nematomas” SMS, kad susekti įtariamuosius.

Tiesa, viena iš ypatingai naudingų naujovių, tai galimybė SMS siųsti internetu. Kaip veikia SMS internetu siuntimas? Ogi ypatingai elementariai.

esminis dalykas, kurį Jums reikia padaryti, norint SMS siųsti internetu, tai rasti puslapį, kuris suteikia galimybę tai daryti. Šiuo metu Lietuvoje jų yra pakankamai daug, taigi Jums užtenka į ”Bing” ar kitą paieškos sistemą įvesti frazę “SMS Internetu”. Veiksmai, kuriuos reikia padaryti toliau, tai įsijungti tą internetinę svetainę ir įvesti SMS internetu tekstą bei gavėją ir išsiųsti žinutę. Beje, siunčiant žinutę yra neblogai prisistatyti – juk gavėjas nežinos, kad žinutę siunčiate būtent Jūs.

Ieškote gudrybės? Įdomus dalykas yra tas, kad tokios nėra. Dažniausiai tokie tinklapiai savo paslaugas siūlo už dyką, tiesa su sąlyga, kad turėsite galimybę išsiųsti tik ribotą SMS internetu kiekį. Jei ,turėsite siųsti daugiau SMS žinučių – Jums reikės užsiprenumeruoti narystę tame tinklapyje.

Tokie puslapiai yra aukso vertės, kai būtinai reikia išsiųsti žinutę, o Jūs paprasčiausiai neturite sąskaitos ar dar blogiau, Jūsų telefonas yra sugedęs, ir neturite šansų savo SIM kortelės įsidėti į kitą telefoną.

Taigi SMS siuntimas – labai geras ir naudingas dalykas, išgelbesiantis iš tikrai ne vienos kėblios situacijos.

Papildoma informacija – ar girdėjote apie esurasymas.lt ir es-isidarbinimas.lt aprašomą pasiūlymą – kreditas nemokamai?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *