Vibratoriai – populiariausia sekso prekė

Kai pabosta įprastas intymusis gyvenimas ir norisi į jį įtraukti naujų potyrių, dėmesio tikrai vertos sekso prekės tampa nepamainomonis pagalbininkėmis. Nors ir sakoma, kad didžiausi nuotykių ieškotojai yra vyrai, tačiau moterys jiems nei kiek nenusileidžia. Tiesiog… Jos kartais tai daro kiek tyliau.

sekso prekesSeniai sugriautas mitas, jog normali, sveika moteris turi pasitenkinti vien kūniškais malonumais, kuriuos suteikia jos sekso partneris. Palikusios pilkų pelyčių įvaizdį, dabartinės dailiosios lyties atstovės susivokė, kad taip kritiškai daugelio vertinti vibratoriai gali pakeisti labai daug.

Nors pripažinti ir nedrąsu, tačiau dauguma moterų iš tiesų dažnai vaidina, jog patiria tą garsųjį didįjį „O“, iki kurio joms dar labai toli. To priežastimi yra didžiulis noras nenuvilti savo partnerio, baimė, kad jis pasijaus nepilnaverčiu dėl nesugebėjimo patenkinti mylimos moters, o taip pat ir įtarimas, jog su ja pačia kažkas negerai. Tuomet tikrai nesinori šiomis žiniomis su kažkuo dalintis. Tačiau jei santykiai poroje tvirti ir žmonės yra labai atviri, vis vien tiesa labai greitai paaiškėja, o tada ir ieškoma problemos sprendimų. Dažnai nesėkmių priežastis ta, kad vyras dar per mažai ištyrinėjo savo mylimosios kūną. Be abejonės, tai tikrai pataisoma. Tik tuomet, kai iš tikrųjų žinos kas labiausiai jai patinka, stipriausiai jaudina, pagaliau galės patirti saldų pergalės skonį. Todėl vibratoriai vis dažniau įtraukiami į bendrus poros žaidimus.

Visai kita situacija, kai antroji pusė toli ir ilgam išvykusi, arba jos net nėra. Be abejonės, gera žinoti, kad šalia yra ir kažkas šilto, gyvo, tačiau kai tai neįmanoma, noras kokiu nors būdu išlieti susikaupusią seksualinę energiją tikrai niekur nedingsta. Kartais pabūti pačiai su savimi yra labai naudinga, ypač toms, kurios pačios dar neatrado savo visų galimybių, nesuvokia dėl kokių priežasčių kyla problemų lovoje.

Patenkinta moteris- laiminga moteris. Kurios jau išbandė vibratorius, tikrai žino kaip pukiai tai pakelia nuotaiką visai dienai, padeda lengviau išgyventi dedant tašką nenusisekusiuose santykiuose su vyru, su kurio siejo vien lova, arba priešingai- suartėti dar labiau su savo didžiausia gyvenimo meile. Taip pat tai puiki raminančioji priemonė, kai jaudinamasi prieš kokį svarbų įvykį. Niekas net neįtars, kodėl tokia dirgli, nerami ir baikšti moteris, dingusi kažkur kelioms minutėms, grįžta besišypsodama, atsigavusi ir visiškai atsipalaidavusi.

Jei ieškote kur galėtumėte įsigyti vibratorių net neišeinant iš namų, siūlome apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje, adresu: intymu.com ir išsirinkti iš didžiulio prekių asortimento, kurį sudaro tiek tikroviški, tiek įdomesni ir visai nematyti, taip pat maži ir neatpažįstami moterų svajonių pildytojai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *