Rugpjūčio oras atostogautojams

Su vasara ant mūsų taip pat kaip uraganiniu orai Vilniuje, būtų gražu turėti kažkokią pagalbą gero atostogų taškelio parinkime. Tradicinė meteorologija negali aprūpinti daug informacijos mūsų ant ilgo laiko. orai Vilniuje yra linkusios pablogėti po trijų ar keturių dienų žymės. Šią dieną ir amžius, tačiau, mums vis daugiau ir daugiau pasiūlo netradicinius pakeitimus vyraujantiems metodams, įstaigoms ir praktikoms. Nors tradiciniai metodai atitinka paskirtį, augindami jų apribojimo supratimą, ir trūkumai skatina vyrus ištirti palei kraštą naujam, ir kai kuriais atvejais, senoviniais sprendimais. Taigi kodėl ne alternatyvios orų prognozės?

Pagal ilgą diapazono orai Vilniuje metodą, naudotą Johannes Kepler, garsus 17-ojo šimtmečio astronomas, kurio oro pranašavimas atnešė jam šlovę net prieš jo atradimą planetinių įstatymų judėjimo, atmosferos, dar kartą, yra apie sukelti jos valdžią šį rugpjūtį.

Kepler pastebėjo, kad planetinės padėtys sutapo su sudarymu oro sistemų čia ant žemės, kuri savo ruožtu pagamino audras, sausras, potvyniai ir taip toliau. Nuostabus daiktas yra, kad jo prognozės, kurios jis publikavo mėnesius iš anksto, buvo teisingos ant tikslo!

Pagrįstas šiuo metodu, Pietryčių JAV per Ohajo Slėnį yra sunkaus orai dabar raundui apie rugpjūčio 14-ąją ir 15-ąją. Vienas scenarijus rodo atogrąžinę sistemą, artėjančią prie vakarų pakrantės Floridos ir pastumiančią šalies gilumoje su lietų mirkymu. Kitas modelis siūlo stiprias audras su kenksmingais vėjais ir galimu patvinimu per tą patį rajoną. Bet kuriuo atveju, turi būti labai aktyvi oro struktūra, kuri neturi praeiti nepastebėta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *