Plastikiniai langai

Namai – tatai užuovėja, šiluma bei jaukumas, vieta, kur nepasiekia jokie skervėjai… Jei teigiama, jog būstas perpučiamas vėjo, prieš akis iškyla seni, nesandarūs langai apsiblaususiais, šviesos nepraleidžiančiais stiklais. Langai – tai namų akys į pasaulį – palydinčios į kelią ir sutinkančios grįžtančius, saugančios namų paslaptis ir šilumą. Sandarūs bei kokybiški langai – tatai ne tik šviesos šaltinis, bet ir pagrindinė komforto sąlyga. Langai ne tik saugo namus nuo išorės triukšmo, bet bei reprezentuoja namą.

Įsigyti naujus langus – ypač aktualus pasirinkimas, ne tiktai keičiantis namų išvaizdą, bet taip pat visapusiškai pakeliantis jo vertę, bet per ilgesnį laiką – bei taupantis išlaidas už šildymą. Paskaičiuota, kad per nesandarius langus, prarandama lig 40 proc. butų šilumos, iš lauko patenka daug šalto oro.Didžioji dalis gyventojų supranta, jogei tiesiog reikalinga pirkti naujus taip pat kokybiškus langus.

Nauji langai – tai nemenka investicija į namų gerinimą netgi tuo atveju, jeigu rengiatės gyvenamąjį plotą keisti. Pasvarstykite, kiek galite pralaimėti, bandydami parduoti butą su senais langais?.. Jei ir pavyktų jį parduoti, tatai už žymiai menkesnę kainą nei būtų galima gauti už sutvarkytą.

Bet didžioji dalis gyventojų pirmiausia rūpinasi savo šeimos gerove taip pat būsto jaukumu, todėl teisingai elgiasi, pradėdami tai daryti nuo langų. Iškart galėtume sakyti, jog pagrindinių patirtis rodo: šios investicijos per keletą metų atsiperka. Šiuolaikinės technologijos užtikrina labai kokybišką šilumos ir triukšmo izoliaciją. Bet būtina nepamiršti, idant langai turės tarnauti daugumą metų, užtat neapsirikite, nes čia kaipgi niekur svetur pasitvirtina taisyklė, jog šykštus moka dvigubai. Besivaikantys pigių siūlymų, nereikalujantys langų kokybės sertifikatų, garantijų taip pat atsisakantys kokybiško meistrų pemontavimo, po kelerių metų (ar netgi patogiau) langus bus priversti keisti, kad gi jie deformuosis, praleis šaltį, iškils eilė kitų problemų.

O galbūt Jūs esate iš tų, kurie gali pačiam sau leisti įsigyti tatai, kas brangiausia taip pat tikite, kad už kokybiškumą visada reikia daug mokėti? Tatai – tiktai dalis tiesos. Kalbant apie langus, ne visad patys brangiausi esti bei patys kokybiškiausi. Drįstume teigti, kad optimaliausią rezultatą skolina protingas kainos bei kokybės santykis, apspręstas profesionalų kompetencijos.

Lankų kokybės ramsčiai

Plastikiniai langai labai svarbu, o jų kokybiškumą lemia keturi pagrindiniai komponentai: lango profilis, stiklo paketas, apkaustai taip pat montavimo darbai. Net taip pat gero profilio plastikinis langas nebus uždaras ir kokybiškas, jeigu jis bus sumontuotas, naudojant nekokybiškas medžiagas taip pat technologijas.

Vertinant kainos bei naudos santykį, protingiausia yra rinktis gerą 5 kamerų profilį. Tam tikslui racionaliausi įprasti 5 kamerų, 70 mm pločio „Veka Efect-Line“ arba „Aluplast Ideal 4000 Classic“ modelio langai, rekomenduojami tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams, tenkinantys specifinius duomenis, klasikinę dizainą taip pat protingą kainą.

Daugiau kamerų plastikinį langą, sakykime, daugiabučio būsto gyventojui nusipirkti neverta vien dėl to, jog lango profilis tebus šiltesnis nei būsto siena. 3 argi keturi kamerų langas bus ne šitoks tvirtas, užtat po kurio laiko jam gresia „išsiklaipyti“, tai yra, gali pakisti jo geometrinės formos, konstrukcijos standumas.

Argi būtina sudedamoji lango dalis, nuo kurios priklauso, bene langas gerai saugos šilumą, esti stiklo paketas, užtat reikėtų kreipti dėmesį į jo energijos laidumo koeficientą. Kuo šis įvertinimas mažesnis, tuo geriau. Pagal kainą taip pat naudą Lietuvoje optimaliausia rinktis skaidraus stiklo paketą, kurio šilumos laidumo koeficientas (U) yra 1.1.

Langų saugumas bei varstymo patogumas. Tie dalykai priklauso nuo apkaustų. Šičia irgi patikimiausia pasitikėti meistrų patarimais. Jogei ir dėl paprasčiausio dalyko – visko išmanyti pačiam tiesiog neįmanoma. Nepamirškite pasiteirauti ir apie mikroventiliacijos priedą, rankenų apsaugą, varčios sukėlimo mechanizmą… Klauskite, kol įsitikinsite, kad renkatės tai, kas jums patikimiausia ir tinkamiausia.

Kokybiškas montažas

Netgi patys vertingiausi bei kokybiškiausi langai neužtikrins butų šilumos ir jaukumo, jei nebus tinkamai sumontuoti ir užsandarinti specialiomis medžiagomis. Visus langų įstatymo ( taip pat – ir senų langų demontavimo) darbus puikiausia patikėti prityrusiems specialistams taip pat apskaičiuoti dėlei to patiriamą komfortą. Jums patogiu per nustatytą laikotarpį atvykę meistrai neatpažįstamai pakeis butų išvaizdą – argi ne malonumas… Beje, senų konstrukcijų išmontavimas klientams, kurie perka gaminius su montavimo paslaugomis, atliekamas be mokesčio!

Kokių išmatavimų langų Jums reikia? Kiek gali kainuoti patys langai bei visi įstatymo bei apdailos darbai? Jūs galėtute paskaičiuoti patys, pasinaudojant mūsų pateikta skaičiuokle. O mes patartume išsikviesti specialistus, kurie išmatuos, pateiks techninį projektą ir tikslius paskaičiavimus. Taip išvengsite klaidų ir pridėtinių rūpesčių.

Neskubėkite pirkti langų iš tų, kurie teigia, kad pakankamai didelė kaina – už gerą kokybę. Neskubėkite pasitikėti… skubančiais. Juk neveltui teigiama, idant skubos darbą velnias ant uodegos nusineša. Nesijaudinkite, jogei ateina ruduo, bet jūsų namai – dargi su senais langais. Lietuvoje ruduo ilgas, užtat – suspėsite.

Mes žinome, jogei ruduo ir žiemos pradžia – geras laikas keisti langus. Vėsus oras – geriausias langų sandarumo kontrolierius, neleisiantis palikti nei menkiausio plyšelio… čia jau nereikia būti specialistu, jogei pajustum kur pučia.

Susisiekite su mumis. Išsiaiškinsime Jūsų poreikius, nemokamai patarsime, kokių langų reikia jūsų būstui. Sutaupysite daug laiko ir liksite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *