Penkios fazės statyti mažos įmonės žiniatinklio svetainę

Firmos, kurios yra pagrįstos pardavimu produktų ar paslaugų turi turėti žiniatinklio svetainę, bet net jei jūs neparduodate nieko tiesiogiai, kad jūsų verslas vis dar turi valdyti žiniatinklio svetainę, kadangi tai padeda suteikime klientams su detalėmis apie jūsų paslaugas, jūsų foną, tikimybę ir patirtį. Tai padeda jūsų potencialiems klientams įvertinime ir sprendime, ar jie nori pasamdyti jūsų paslaugas ar ne.

Tam, kad sukurtumėte žiniatinklio svetainę jūs turite du pasirinkimą:

• Padarykite Tai Savarankiškai

• Pasamdykite Tinklo Supirkėją

Ar jūs darote tai savarankiškai, ar jūs samdote profesinį tinklo supirkėją, bus lengviau žinoti, kodėl jums reikia tinklo supirkėjo, jei jūs suvokiate šituos žingsnius, kurie vaidina gyvybinį vaidmenį procese kurti žiniatinklio svetainę jūsų verslui

Fazė Vienas – Informacijos Surinkimas:

Pirmas žingsnis, apimtas žiniatinklio svetainės išsivystymo, turi rinkti informaciją. Yra keli daiktai, į kuriuos atsižvelgia, kai jūsų žiniatinklio svetainės žvilgsnis yra kuriamas.

Pirmas žingsnis yra ypač svarbus todėl, kad tai yra dalis, kur sąvokos pastatas yra įvykdytas, tam, kokiam tikslui žiniatinklio svetainė buvo išvystyta. Tai apima supratimą jūsų verslo tikslų to, kaip žiniatinklio svetainė bus sunaikinta ir kaip tai padės potencialiems klientams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai pradeda, klausiant daug jūsų tinklo supirkėjo klausimų, tokiu būdu jie gali suvokti jūsų verslą ir žiniatinklio svetainės poreikį geriau.

Daiktai Reikalingumas, Kurį Svarstys:

• Tikslas

• Tikslai

• Skirkite į Auditoriją

• Turinys

Fazė Du – Planavimas:

Kai tik tinklo supirkėjas rinko visą informaciją, tai yra dabar laikas jiems sudėti žiniatinklio svetainės planą, tai yra punktas, kai supirkėjas sukurs svetainės žemėlapį jūsų žiniatinklio svetainei.

Svetainės žemėlapis atitinka paskirtį įrašyti į sąrašą visas antraštes ir paantraštę, rodančią, koks turinys nueis kur. Geras tinklo supirkėjas visada galvos apie klientą ir vystys žiniatinklio svetainę, kuri yra lengva vairuoti ir turi patogų vartotojui interfeisą.

Per šią fazę supirkėjas taip pat padės jums sprendime, kokias technologijas jūs turite naudoti ant savo žiniatinklio svetainės kaip WordPress, Joomla ar CM (patenkinta valdymo sistema). Jis taip pat paklaus jūsų, jei kokios nors kontakto formos bus reikalingos ar ne.

Fazė Trys – Projektas:

Tai yra svarbi stadija, kai žiniatinklio svetainė bus suprojektuota taip, tai yra iš esmės laikas pažiūrėti ir jausti jūsų žiniatinklio svetainę.

Jei jūs išvystysite žiniatinklio svetainę, kuri siekia tikslo auditorijos, kas yra paaugliai tada, jūsų supirkėjas kurs žiniatinklio svetainę, kuri bus kitokia negu finansų įstaiga. Kaip dalis projekto klastinga spalva, emblema ir vardas visi šitie elementai yra svarbūs jūsų žiniatinklio svetainės paslaugų tapatumo statyboje.

Šioje fazėje būtina, kad jūs palaikote deramą komunikaciją su tinklo supirkėju ir tikrinate projektą ir kitas išsivystymo stadijas. Tai būtina todėl, kad, jei yra kažkas, kurį jūs nemėgstate ar norite, pasikeitė, jūs galite lengvai susisiekti su savo supirkėju.

Fazė Keturi – Progresas ar Išsivystymas:

Tai yra stadija, kai žiniatinklio svetainė bus sukurta, šioje stadijoje, jūsų tinklo supirkėjas įgaus visos reikalingos atskiros grafinės formos pavyzdys ir panaudos juos tikros svetainės kūrime.

Tai normaliai daroma, kuriant "Pagrindinį puslapį", kuris yra sektas "kriauklės" puslapio vidinei pusei. Kriauklė tarnauja kaip puikus šablonas patenkintiems puslapiams jūsų svetainės ir svarbiausios struktūros žiniatinklio svetainei. Kai tik kriauklė buvo padaryta tada, jūsų supirkėjas panaudos turinį ir padės jį ant žiniatinklio svetainės jos atitinkamuose rajonuose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Elementus kaip, CM, WordPress, e komercija, apsipirkdami vežimai ar kontakto formos taip pat padaro funkcinius per šią stadiją. Šis visas procesas jūsų projektuotojas palaikys ryšį su jumis, kad, jei kokie nors pakeitimai ar korekcijos yra reikalingi jūs galėtumėte paminėti juos.

Fazė Penki – Išbandymas Ir Pristatymas:

Tai yra baigiamasis etapas, šiame punkte, jūsų tinklo supirkėjas tikrins paskutines detales ir išbandys, valdo jūsų žiniatinklio svetainę. Jie išbandys kiekvieną aspektą žiniatinklio svetainės jo funkcionalumas, kiti scenarijai ar formos, tikrinančios, jei yra bet kas praėjusia minute darniai problemos. Pavyzdžiui jie tikrins, kad jūsų žiniatinklio svetainė bėga tinkamai ant visų naršyklių ar ne. Kai tik jūs davėte paskutinės žiniatinklio svetainės pritarimą, testas, kuriam vadovaujama, yra visa bauda tada, supirkėjas tieks žiniatinklio svetainės rinkmenas jūsų serveryje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *