Naujiems dantims užsidirbo emigracijoje

Piotras džiaugiasi – danties implantas burnoje dabar atrodo taip gerai, kad niekas net nepatikėtų, jog tai netikri dantys. „Smagu šypsotis, kai tavo veidas atrodo kaip normalaus žmogaus, o ne kaip Užgavėnių kaukė“, – šypsosiPiotras. Jo istorija įdomi, nes tam, kad sutaupytų naujiems dantims, Piotras iš Lenkijos dirbo visą vasarą vienoje fermoje, ūkyje, kur užsidirbo emigracijoje ir ant naujų dantų, ir naujai mašinai.

Visą vasarą dirbo fermoje

Naujas dantisKai Piotras pavasarį sužinojo, kiek kainuos implantas, suprato, kad iš savo paprastos kroviko algos nelabai galės sau tą leisti, o ką jau kalbėti apie kitus pirkinius, kurių vasarą taip reikia. Todėl jis nusprendę tą vasarą atiduoti kitiems darbams – dirbti emigracijoje, užsdirbti, o ilsėtis grįžus. Jis išvyko į daržovių fabriką ir visą laiką ten dirbo. Prisiminęs vasarą, Piotras sako, kad buvo visai smagu. „Buvo daug lenkų, todėl visada būdavo su kuo bendrauti. Vakarais žaisdavome kortomis, pasivaikščiodavome po apylinkes. Gyvenome fermoje, todėl paties miesto labai daug negalėjome pamatyti. Bet tai buvo jaunatviška kompanija, kadangi iš tiesų ten buvo ir daug jaunimo, daug studentų. Pats darbas buvo sunkus, bet aš esu gerai fiziškai pasirengęs, todėl man jį dirbti būdavo tikrai lengviau negu kitiems, tas aiškiai matėsi“, – sako Piotras.

Kartą nusišypsojo

Deja, vaikino vienintelė bėda buvo ta šypsena su skyle priekyje. Jau besibaigiant vasarai jis išdrįso nusišypsoti prie kitų, ir staiga prisiminė, kad atrodo prastai. Visų veidai staiga susitraukė – Piotras išsigando. Ir suprato, kad darbų sezonas jau turbūt baigtas – reikia važiuoti atgal ir susitvarkyti dantis.

Grįžęs į Tėvynę susidėjo implantus

Piotras sako, kad pirmą kartą taip džiaugėsi eidamas pas dantistę. „Žinote, kai tu visada bijai ten eidamas. Bijai, kad dantys bus sugedę, kad kas nors negerai, kad gali skaudėti. O dar labiau, kad daug kainuos taisymas. Tai čia buvo tiesiog labai smagu, nes jau žinojau, kiek kainuos implantas, ir laukiau jo kaip išganymo. Tikrai smagu, šypsena dabar labai graži“, – sako jis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *