Naudojant orą ir Mėnulį į jūsų pranašumą, žvejodamas

Aš žvejojau daugiau kaip dvidešimt penkerius metus dėl visų svarbiausių gėlavandenės žuvies rūšių, apimdamas; upėtakis, walleye, didelis ir mažas bosas su burna, šamas, pikas, ir net muskie ir tuo laiku studijavo vieną paprastą faktą, kuris padėjo man tapti daug sėkmingesniu žveju. Tas faktas yra, kad oras ir Mėnulis turi neįtikėtiną poveikį veiklos lygmenyje žuvies ir kuo aktyvesnis žuvys yra, tuo tinkamesnis buvimas, kad įkąstų jūsų pasiūlymą, kai jūs žvejojate.

Aš suradau, kad tai buvo teisinga su daugumos žuvies rūšies, ir žuvies veiklos lygmuo yra didžia dalimi dėl to, ką oras ir Mėnulis daro tuo laiku, kai jūs einate, žvejodamas. Kitaip tariant aš atradau, kad aš galėjau panaudoti orai ir Mėnulį į mano pranašumą, kai aš žvejojau. Aš pradėjau prisiminti į laikus, kad aš patyriau nuostabias dienas, žvejodamas. Dienų rūšis, kur atrodė, tarytum nesvarbu, ką aš padariau, aš sugavau žuvį, ir ne tiktai aš gaudžiau žuvį, bet tos žuvys buvo linkusios būti didesnės negu “vidurkis”. Jūs kada nors patyrėte šią dienos rūšį, žvejodamas?

Ką aš atradau buvo, kad ir orai, ir Mėnulis buvo mano paslaugoje mano geriausiomis dienomis, žvejodami. Taip iš esmės aš žvejojau puikiu laiku ir nesupratau to. Taip tada aš pradėjau norėti žinoti, jei aš galėčiau panaudoti šią informaciją savo pranašumui. Aš suvokiau tai, aš labiausiai tikrai galėjau panaudoti šią informaciją savo pranašumui, studijuodamas kai kuriuos paprastus patarimus apie tai, ką oras darė ir kokia fazė Mėnulis buvo tame, anksčiau, negu aš vadovavau lauke ant vandens.

Pavyzdžiui aš sužinojau, kad žvejyba yra visada geresnė ir per pilnas, ir per naujas mėnulines fazes. Kitaip tariant, kai Mėnulis yra pilnas ar naujas naktį, žvejyba yra geresnė per dieną. Tos pačios paprastos taisyklės prisitaiko prie orai. Kai oro slėgis pasikeičia rajone, kad jūs žvejojate žuvų veiklos lygmens pakeitimus, ir tokiu būdu žuvies perdavimą sunkiau ar mažiau sunkiai. Studijavimas paprastų kelių, kuriuose oras ir mėnulinis poveikio žuvies elgesys mokė mane, kaip būti ant vandens, žvejojančio dauguma tinkamų kartų, greičiau, negu tik ėjimo žvejyba, kad ir kada aš galėjau.

Galutinis rezultatas yra, kad šitos dvi Motinos Gamtos pajėgos turi nuostabų poveikį besimaitinančiai žuvies veiklai, ir naudojantis šią informaciją jūsų pranašumui padarys jus sėkmingesniu žveju. Užtrukite kelias minutes ir studijuokite kai kurias iš paprastų taisyklių, siejančių orai Panevėžyje, Mėnulį, ir žvejojančių, kai tik jūs galite, jei jūs norite sugauti daugiau ir didesnė žuvis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *