Mašina ir vėl neužsikūrė

Stabdžių diskaiAnksčiau visi kalbėjo, kad mašinai reikalinga tik stabdžių diskų keitimas, bet dabar sužinojome, kad reikia ir kai ko daugiau. Pasirodo, ji tiesiog visai neužsikuria, ir jeigu nepasistengsime, liksime kaime dar iki ryto, kol kas nors galės kažką padaryti.

Nesikurti ėmė staiga

Nesikurti ėmė mašina tada, kai jau pilnai suplanavome, kada ir kodėl turime grįžti, kiek dar galime ir kiek negalime užtrukti. Iš tiesų, laiko delsti nelabai jau turėjome. Tikrai jau reikėjo eiti ir padaryti viską, ką reikia. Tačiau kaip? Jeigu nebegali likti čia, jeigu skubi, ką daryti, kai vyras ir vėl atidaro kapotą ir pasilenkęs ten ieško bėdos. Paskui prasideda tie visi “duok duok dar truputį į priekį”, kai vienas kuria, kitas bando pažiūrėti, kas iš to išeis… Jo spėjimas buvo tas, kad nesikuria dėl kažko, kas atsakingas vien už kūrimosi benzinu degimą. Nes prieš tai su dujomis važiavus buvo viskas gerai. Kai jos pasibaigė, teko persijungti ant benzino, bet su juo nepavyko pajudėti iš vietos.

Anksčiau gedo stabdžiai

Pasirodo, problemų buvo ir anksčiau, ir jau bet kuriuo atveju buvo planuojama važiuoti kažkur, kur galima gauti geresnį techninį aptarnavimą. Mat, labai gedo stabdžiai, norėjosi kažkokios pažangos, norėjosi, kad pagaliau tai būtų sutvarkyta ir būtų galima normaliai susireguliavus viską važiuoti. Taigi, vizitas pas serviso mechaniką jau ir taip buvo iš anksčiau suplanuotas. Vairuotojas yra tikrai patyręs ir jis ir su gendančiais stabdžiais moka sustabdyti, tačiau naujam už vairo žmogui tai tikrai galėtų kelti kažkokią grėsmę. Ne be reikalo yra draudžiama važinėti su techniškai netvarkingomis mašinomis.

Problemos nustatytos

Pagaliau vėlai vakare, jau temstant, atvažiavo vienas draugas ir nutempė iki degalinės. Ten vairuotojas prisipylė dujų, o su jomis jau kūrėsi. Kaip pats sakė, pasitvirtino jo hipotezė dėl oro srauto matuoklio. Jis yra nebūtinas, kai kuriesi su dujomis, tačiau jo reikia, jeigu pili benziną. Taigi, dėl to pasibaigus dujoms reiškia, kad pasibaigė viskas, nes su alternatyviu kuru jau nevažiuosi. Gerai, kad bent tai buvo išspręsta, tačiau dar tikrai ne sutaisyta. Panašu, kad sekanti kelionė bus tiesiai į auto servisą, kur reikės nemenkai susimokėti, už reikalingą taisymą. Reikės ir peržiūrėti bei turbūt pakeisti stabdžių diskus, ir naujos oro srauto matuoklės būtinai reikės, ir gal dar reikės patikslinti dėl vairo traukės keitimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *