Kodėl turi wordpress, tampa tokiu populiariu žiniatinklio svetainės statybos formatu?

WordPress laiko labiausiai verta pasitikėjimo blogging programine įranga, egzistuojančia pasaulyje žiniatinklio svetainės, statančios dabar. Tai buvo rinkoje nuo 2003, ir tai žinoma visame pasaulyje. Tai įvertinama kaip saugiausias, kuriuo patikima ir labiausiai galintis prisitaikyti pasirinkimas projektuotojų ir supirkėjų žiniatinklio svetainės žiniatinklio svetainės pastate.

Kodėl yra WordPress labai populiarus?

Sekantis yra tam tikros priežastys, kodėl WordPress yra neprilygstamas savo populiarumui ir patikimumui:

* paprasta panaudoti – Tai yra pirminė priežastis už populiarumo WordPress, jo intuityvaus ir paprasto Vartotojų Interfeiso. Kaip rezultatas, laikas, sunaikintas, kad pridėtų naujus paštus, atvaizdai ir puslapiai ima palyginti nedaug laiko kiekį
Dėl sumažėjimo laiko, sunaudoto formavime, lengva duoti tą papildomą momentą kitų daiktų atlikime.

* Lengvas į prieigą – WordPress yra naršykle pagrįstas. Jūs galite lengvai gauti prieigą ir valdyti savo svetainę nuo bet kokio nešiojamojo kompiuterio, ar kompiuteris nuo WordPress montavimo nėra būtinas daugiau ne. Iki tol, kol jūs turite deramą ryšį internete, jūs turėsite lengvą pritaikymą neįgaliesiems. Viskas kurį jūs turite aprūpinti yra registracijos vardo informacija.

* HTML KALBOS Redagavimas nėra būtinas – WordPress Vartotojai neturi panaudoti programinės įrangos HTML KALBOS tam, kad suredaguotų kaip Plaušaplytė, Prisideda ar Plaušaplytė Dreamweaver. Tai panašu į saviturėtą savyje sistemą kame, bet kas galėjo prisidėti lengvai ir įkurti blog paštus ir taip pat išsiųsti dokumentus, atvaizdus ir video per įrankius, kurie yra pasiekiami jau WordPress.

* Turi Kelis Vartotojus – Kai tik pasirodo, jūs esate savo savos WordPress svetainės vadybininkas, jūs esate gebantis, kad suprojektuotumėte kelis vartotojus. Šitie suprojektuoti vartotojai yra visiškai po jūsų tiesiogine kontrole, ir jūs esate toks, kad priimtumėte sprendimą jų kiekviename gebėjimo ir prieigos lygmenyje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

* Taupykite pinigus – Jūs sugebėsite sutaupyti kažkokį pinigų kiekį kadangi jūs neturite nusiųsti svarbių pakeitimų teksto jūsų savam projektuotojui ar net paprašyti, kad jūsų projektuotojas pridėtų papildomus puslapius, numatytus jums. WordPress daro redagavimą savarankiškai kiekvieną kartą kai, jūs norite į, ir jūs galite sutaupyti kiekį, kurį jūs mokėsite savo savam projektuotojui kitiems svarbiems daiktams. Laikai yra tvirti ir organizuojantys, jūsų savos žiniatinklio svetainės turinys yra didžiulis kelias kainų gelbėjime.

* Draugiška Paieškos sistema – Kaip jūsų minties pasekmė turinio registravime dažniau, jūsų įnašo dažnis nupieš Google robotus ir kai kurias tolimesnes paieškos sistemas, panašias į magnetus. Paieškos sistemos robotai tirs jūsų visą svetainę kiekvieną dieną, ieškodami naujus patenkintus ir papildomus puslapius, be to keičia tai, jie galėjo įtraukti į rodyklę. Papildomi puslapiai yra įtraukiami į rodyklę per valandą ar minutes, kadangi jūs pavedate pridėti naują turinį.

* Automatizuotas Jungimas į sindikatą – Blog paštas galėjo būti paverstas automatically į RSS pašarą ir taip pat jungtas į sindikatą į blogs ir kitų žiniatinklio svetainių žinynus. Natūralios blogging savybės yra paprastos panaudoti WordPress kadangi tai buvo originali blogging platforma. Svarbios ypatybės tokios kaip komentavimo gebėjimai ir RSS pašaras yra tik lengvos pakelti. Kaip geras rezultatas, tai plečia jūsų kontaktus ir įgalina jūsų žiniatinklio svetainę tapti dinamiška ir interaktyvu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *