Kalėdų turgaus komisas teksase

KomisasPrekybos miestelyje “URMAS” yra turgaus komisas. Šis turgaus komisas bėgo daugiau kaip trisdešimt metų. Esantis Ostino Moterų vienuolyne šalin 2-ieji ir Trejybė, tie, kas ieško unikalių dovanų jų mylimiems vieno dolerio banknotams turi tiktai sustoti čia. Daugelis vietinių amatininkų ketina parduoti savo unikalų ir kartais vieną iš mielo sukūrimo visam miestui Ostinui turėti. Iškilmės prasideda 2009 m. gruodžio 11-ąją ir pakartoja Kūčias. Valandos yra nuo 11:00 iki 23:00.

Ne tiktai yra eilių ir eilių kabinų su didelėmis dovanomis visai šeimai, bet yra kasdieninių koncertų be to maistas ir gėrimai. Priėmimas ketina pritaikyti bet kokį biudžetą, ir visi amžiai yra laukiami bet koks laikas, naktis ar diena. Lankytojai gali tikrinti žiniatinklio svetainę dėl kasdieninio atnaujinimo ant ateinančių menininkų. Kiekvieną dieną jie yra nauji aktai pamatyti. Keli yra seni numylėtiniai, ir kiti yra nauji menininkai kas, tik įsilauždami į muzikos pramonę. Net tie, kas tik nori dienos atpalaiduoti apsipirkimą ir apsižvalgymą mintims ketina mėgti leisti kelias valandas Šarvuočio Kalėdų turgaus komisas.

Bet kas, kas ieško didelių Kalėdų dovanų greta kažkokio didelio Kalėdų pasilinksminimo Ostine neturi praleisti šios įvykių serijos. Kiekviena diena ketina komisas muziką greta naujų amatininkų greta jų skirtingų dovanos minčių. Yra visada vienas asmuo, kuris yra taip labai sunkus apsipirkti sąraše. Atrodo, jie turi viską, ir tai tik taip sunkiai randa kažką, kas jie ketina mėgti tai, jie jau neturi. Taigi susitiksime prekybos miestelyje “URMAS”.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/

One comment

  • 2019-03-22 - 08:44 | Permalink

    Džiugu, kad yra tokių vietų, kuriuose galima nusipirkti bet ką. Tai yra labai aktualu Kalėdiniu laikotarpiu, kuomet dovanų ieškome ne vienam žmogui, o keletui iš karto. Vaikams – žaislai, vyrams – įrankiai, moterims – papuošalai. Visko yra be proto daug, net galva apsisukti gali.. Aš asmeniškai renkuosi pirkti internetu, esu nusižiūrėjusi vieną parduotuvę papuošalų, kur pirksiu auksinius auskarus mamai, ir sau tuo pačiu prigriebsiu. Tokiu pat būdu apiperku ir visus kitus šeimos narius 🙂

  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *