Kaip žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslauga sako apie žiniatinklio svetainės prastovos trukmę

Kai jūs pasirašėte savo einamąjį svečių priėmimo planą, jums turbūt pažadėjo ar net garantuotas tam tikrą kiekį darbo trukmės, tokios kaip 99 procentai ar 99.9 procentų, duodamas jus tikėjimas, kad jūsų žiniatinklio svetainė beveik visada bus viršuje ir pasiekiama, kad ir kada jūsų klientai norėjo prieigos prie to. Yra kai kurie daiktai, į kuriuos jūs turite atsižvelgti, tačiau, anksčiau, negu jūs galėsite padėti daug akcijos į tą darbo trukmės procentinį dydį, kurį jums pažadėjo. Anksčiau, negu jūs tik paimsite savo svečių priėmimo tiekėjo žodį jūsų darbo trukmės normai ir manysite, kad jūs turite teisingą svečių priėmimo planą ar tiekėjo svečių priėmimą, svarstote šituos patarimus ir suprantate, kaip žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslauga gali garantuoti, kad jūs iš tikrųjų turite geriausią savo žiniatinklio svetainės svečių priėmimo planą

Skirtumas Tarp 99 procentų ir 99.999 procentų

Pirmas daiktas kurį jūs turite suprasti yra, kad yra didžiulio skirtumo tarp šeimininko, kuris siūlo 99 procentų žiniatinklio svetainės darbo trukmę ir tokį, kuris žada 99.999 procentų darbo trukmę. Jei jums pažadės 99.999 procentų darbo trukmę, jūs galite protingai laukti tiktai apytiksliai 5 neplanuotos prastovos trukmės minučių kasmet. Antra, jei jums pažada 99 procentų darbo trukmę, kuri nustato lygybę su apytiksliai 3 dienomis, 15 valandų, ir 39 prastovos trukmės minutėmis kasmet. Tai yra ganėtinai reikšmingas skirtumas, prašom įsitikinti, kad jūs atkreipiate artimą dėmesį į procentinį dydį, kuris yra reklamuojamas jūsų priimančio tiekėjo. Kai tik svečių priėmimas yra vietoje, žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslauga sugebės pasakyti jums, jei jūs iš tikrųjų pasieksite žiniatinklio svetainės darbo trukmės normą, kuri buvo pažadėta jums.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ta Darbo trukmės Garantija Tiktai Prisitaiko prie Neplanuotos Prastovos trukmės

Antras daiktas kurį jūs turite suprasti yra, kad darbo trukmė garantuoja, kad jums davė, tiktai prisitaiko prie neplanuotos prastovos trukmės. Jei jūsų svetainė mažėja dėl suplanuotos žiniatinklio svetainės prastovos trukmės, tokios kaip prastovos trukmė, kuri įvyksta su serverio naujovinimu ir palaikymu, kurį specifinė prastovos trukmė netaiko jūsų darbo trukmės garantijai. Jūsų šeimininkas galbūt net neįspėja jūsų, kad tokia prastovos trukmė ketina įvykti, kuris yra, kodėl žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslauga yra visiškai būtina, jei jūs norite užmesti akį į savo žiniatinklio svetainės prastovos trukmę ir žinoti apie tai momentą, tai įvyksta.

Pavojų Dėl Žiniatinklio svetainės Prastovos trukmės gavimas

Jei jūs pasirašėte su svečių priėmimo planu, ir jūsų svetainė mažėja daug dažniau, negu jūs buvote vestas, kad manytumėte, kad ji bus, jūs turite svarstyti vieną iš dviejų daiktų. Ar jūs turite patobulinti savo svečių priėmimo planą su jūsų einamuoju tiekėju ar, jei tiekėjas yra svarstoma problema, jums, galbūt, reikia pakeisti svečių priėmimo tiekėjus apskritai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo metu, kai jūsų priimantis tiekėjas gali turėti garantiją prieš neplanuotą žiniatinklio svetainės prastovos trukmę, ta garantija yra apribota iki neplanuotos prastovos trukmės ir kiekio kompensacijos, kuriai jie yra atsakingi už kompensavimą jūsų, yra faktinės išlaidos jūsų svečių priėmimo per tikrą neplanuotą prastovos trukmę, kuri paprastai tiktai nustato lygybę su keliais doleriais, jei tai. Jūsų priimantis tiekėjas nėra atsakingas bet kokiems nuostoliams, kuriuos jūs galbūt patyrėte dėl tos prastovos trukmės. Tai reiškia, kad jums visiškai reikia kokybiškos žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugos vietoje pranešti žinią jums, jei jūsų žiniatinklio svetainės prastovos trukmė auga į nepriimtinus lygmenis, tokiu būdu jūs galite imtis deramų veiksmų ir pakeisti planus ar judėjimo svečių priėmimo tiekėjus, jums reikia, kad apsaugotumėte jūsų galutinį rezultatą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *