Kaip žiniatinklio svetainė, kontroliuojanti, taupo nuo embedded tinklo scenarijaus klaidų

Jei jūs kalbėsite su vidutiniu asmeniu, kuris turi truputį žinių apie žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugas ir klausti jų, ką jos sukelia, jie pasakys jums, kad šitas paslaugų tikrinimas, kad pamatytų, jei jūsų žiniatinklio svetainė yra blogos nuotaikos ir pranešė žinią jums, kai jūsų žiniatinklio svetainės išjungimas įvyksta. Tuo metu, kai ant paviršiaus, kuris yra tikslus apibūdinimas, kokybiška žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslauga eina be to paprastas paaiškinimas. Internetas yra nuolat besiplėtojantis, kaip yra technologijos, panaudotos žiniatinklio svetainių, kurios apgyvena jį. Jei jūsų svetainė naudoja trečiąją šalį embedded scenarijai, pavyzdžiui, yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs turite žinoti prieš žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugos jūsų internetiniam verslui pasirinkimą
Galų gale, kuo pažangesnis žiniatinklio svetainė yra, tuo pažangesnis technologija turėjo papratimą kontroliuoti, ta svetainė turi būti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiuolaikinių Tinklo Paraiškų supratimas

Daugelis šiandienių žiniatinklio svetainių panaudoja šiuolaikines tinklo paraiškas, kurios naudoja trečiosios šalies scenarijus, kurie yra pakrauti nuo išorinių serverių. Šitiems scenarijams dažnai leidžia padaryti pakeitimus į įstatymo puslapį ir prieigos išteklius ant svetainės serverio, naudodami tai. Jei kažkas sugenda su tokiu scenarijumi ant jūsų žiniatinklio svetainės, ir jūs neturite teisingos žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugos vietoje, gali atrodyti, jūsų svetainė, ant paviršiaus, dirba tinkamai. Tačiau, kai vartotojas bando į iš tikrųjų prieigą ir vairuoti jūsų svetainę, scenarijus gali sukelti mažiau negu idealas patirties.

Kaip Žiniatinklio svetainės Kontroliavimo Paslauga Padeda

Kai jūs renkate žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugą, jūs norite daugiau, negu paslauga, kuri tiesiog zvimbia jūsų svetainė, kad pamatytų, jei ji reaguoja. Tuo metu, kai šitos paslaugos gali iš tikrųjų pasakyti jums, ar tikrai jūsų svetainė yra internetinė, kuris yra beveik viskas, kurį jie gali padaryti. Tokių paslaugų gebėjimai yra apriboti, ir jie negali iš tikrųjų ieškoti giliau į jūsų svetainę, kad garantuotų, kad visi puslapiai ir trečiosios šalies scenarijai, panaudoti jūsų svetainės, dirba tinkamai. Kokybiška žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslauga, antra, tikrins visus jūsų svetainės aspektus, kad garantuotų, kad viskas bėga tobulai, apimant šituos trečiosios šalies scenarijus, kuriuos jūs galite naudoti. Net nepaisant to, kad scenarijus yra priimtas kitur, žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslauga sugebės pasakyti, jei tai sukelia problemas jūsų svetainės viduje savarankiškai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų Svetainė Yra Daugiau, negu Serveris, ant kurio Ji yra Priimta

Jei jūs naudojate kokius nors trečiosios šalies scenarijus ar kitus trečiosios šalies įrankius ant jūsų svetainės, embedded jūsų svetainės puslapiuose, bet priimtas ant kito serverio, jūs turite atsiminti, kad jūsų svetainės darbo trukmė yra paveikta prie daugiau negu tik jūsų priimančio tiekėjo darbo trukmė. Jūsų svetainės darbo trukmė yra taip pat paveikta darbo trukmės technologijos, kurią jūs naudojate savo svetainės puslapių viduje. Kaip toks, jūs turite įsitikinti, kad jūs panaudojate žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugą, kuri gali kontroliuoti visus aspektus jūsų svetainės ir ne tik jūsų svetainės svečių priėmimo serverio darbo trukmės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *