Kainų jūsų žiniatinklio svetainės išsivystymo projektui įvertinimas

Žiniatinklio svetainės statyboje, tai yra visada protingas judėjimas, kad maždaug įvertintų kainas. Naujo turinio dauguma orientavo žiniatinklio svetaines be internetinio buvimo, kainos yra tipiškai minimalios. Nors, Ecommerce žiniatinklio svetainėms, kas pradeda į tinklą, kad padidintų pardavimus, išlaidos žiniatinklio svetainės įkūrime yra gana aukštos. Planavimas yra neabejotinai būtinas dėl fondų, kad priimtų skubotus sprendimus apie, kas panaikinti per vėlesnį periodą.

Mažų masto žiniatinklio svetainių dauguma priklauso nuo organinio progreso. Šitos žiniatinklio svetainės auga ant lėtesnio greičio negu žiniatinklio svetainės, kurios pradeda didelį naudojimo projekto kapitalą. Antra, pavojai yra daug blogesni atveju organinio progreso, jei žiniatinklio svetainė nepajėgia funkcionuoti

Tinklo išsivystymo ar kodavimo išlaidos yra dažnai didžiausia kaina iš kišenės firmoms ir asmenims. Žmonėms, kurie žino technologijas, jie gali įkurti žiniatinklio svetainę savarankiškai, tokiu būdu išlaidos yra beveik nulis, bet ne apmąstymas laiko, praleisto puslapių kūrimas.

Kainų svečių priėmimas neturi būti pražiūrėtas pagrindinėms žiniatinklio svetainėms, darančioms verslą internete. Būdamas aptemptas ant žiniatinklio svetainės svečių priėmimo gali privesti prie prarastų pardavimų dėl kliūčių, pasirodančių iš serverio downtimes ir prarastų ar nestabilių duomenų. Srities registracijos išlaidos yra įperkamos taip žemai kaip 10 dolerių. Kainų svečių priėmimas gali būti kaip įperkamas su tiktai 5 doleriais per mėnesį mažoms žiniatinklio svetainėms su žemu eismu tuo metu, kai aukštos eismo žiniatinklio svetainės reikalauja šimtų dolerių mėnesį. Laisvas svečių priėmimas nėra patartinas kadangi trūkumai viršija skaičiumi pranašumus, kad nemokėtų cento.

Interneto rinkodaros išlaidos yra vidutiniškai pigesnės ir efektyvios palyginti su tradiciniais rinkodaros vidurkiais tokiais kaip televizija, radijas ir spausdina žiniasklaidą. Antra, lenktyniavimo pajėgos, pardavinėjančios kainas aukščiau. Pavyzdžiui, jei jūsų žiniatinklio svetainė yra skelbimų pažinčių skyrelyje kategorijoje, jūs galite laukti aukštų rinkodaros išlaidų. Kaina per spragtelėjimo mokesčius gali būti tiek daug, kiek 0,65$ į 5$, tas pats su mobilaus ryšio telefono pardavimų žiniatinklio svetaine.

Ecommerce rinkėjo sudėjimas gali pastumti jūsų kainas aukščiau, jei jūs nesate atsargus. Yra išlaidų, susietų su prekybiniais pranešimais, įkuriant apsiperkančius vežimus, priimant užmokesčius per žiniatinklio svetainę ir kitas palaikymo sąskaitas. Apgaulė yra kita būtina kaina, kurią dažnai ignoruoja naujos Ecommerce žiniatinklio svetainės. Vienas apgaulingas kaltinimas atgal gali suvartoti naudą, pagamintą pardavimų kandžių. Labai svarbu įvertinti kainą žiniatinklio svetainės jūsų verslui įkūrimo. Kai tik jūs turite apskaičiuotą kainą, ir jūs nustatėte žiniatinklio svetainės svarbiausią tikslą, jūs esate daugiau negu pasiruošęs pastatyti puikią svetainę savo verslui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *