Išsidėstymas tų dviračiai dalių "sunkiai, kad surastų" ir reikmenys

Aš esu beveik tikrai ne vienintelis asmuo, kuris yra nugriautas, toli rasdamas didelę įvairovę dviračių, kurie yra šiuo metu pasiekiami. Daug kaip dauguma žmonių mano amžius, aš užaugau, naudodamas paprastą dviratį su vienu greičiu ir kabotažinio laivo stabdžiais. Tai buvo gerai greitoms išvykoms vis dėlto, kai aš nupirkau savo patį pirmą 3 greičių Schwinn dviratį, aš pradėjau iš tikrųjų gėrėtis važiavimo dviračiu veikla. Tiesiai po kolegijos aš suradau, kad 10 greičių turistiniai Dviračiai buvo dideli nusitęsusioms plokščioms išvykoms, bet jodinėjanti padėtis užmušė mano nugarą.

Aš atsimenu pirmus kalnų dviračius, kurie prasibrovė į rinką, ir atrodė, jie turėjo reikalo su patogumo iššūkiais. Per pagrindinį pridėjimą minkštesnės vietos ir trupučio vairo atstatymo, raitelis galėjo jodinėti beveik stačioje laikysenoje. Vienintelė tikra problema kurią aš pastebėjau buvo sunki išvyka, pateikta standartinių kalnų Dviračiai padangų. Apie tai labai tas pats laiko tarpas, ten atrodė buvo atkurtos palūkanos dėl senų padarytų paplūdimio kreiserio dviračių, kurie turėjo didesnes minkštas padangas, aš užaugau, naudodamas. Dar aš turiu prisipažinti, aš praleidau pranašumą turėti multigreičius.

Tai nebuvo ilga iki pagaliau, keli iš svarbiausių dviračiai gamintojų pradėjo gaminti hibridinius dviračius. Pirmi keli metai jie paprasčiausiai paėmė bendrą gatvės dviratį ir perjungė lauke dviračiai vairus statiems kalnų Dviračiai stiliams. Beveik visi nuėjo su padanga ekvivalentiškas dydis ar tiktai labiau truputį esminis tada jų savi gatvės dviračiai, tik su tam tikru agresyvesnės eisenos kiekiu. Tipiškai ankstyvi hibridai buvo šiek tiek patogesni tada reguliari gatvė, turistinis dviratis, bet jų padangos padarė juos truputį blogesnius ant šaligatvio ir tokiu būdu tik geras žvyrui ar purvo keliams nuo kelio. Negaukite manęs neteisingai, jie neabejotinai tęsėsi geriausia kryptimi.

Dabar jūs surasite žiniatinklio svetainių pateikimą ne tiktai daug prekės ženklų dviračių, bet didelės dviračiai dalių ir reikmenų įvairovės. Jūs galite lengvai surasti Schwinn dviračiai dalis, Shimano dviračiai dalis, dviračiai krepšius, dviračiai spynas, dviračiai vairus, dviračiai stabdžius, greta dviračiai padangų ir ratų vienoje patogioje vietoje. Didžioji dalis apsipirkti tinkle yra, kad dauguma dalykų yra akcijoje, ir jūs neturite domėtis ypatingais nurodymais.

Didelis dviračiai dalių aprūpinimas įgalina faktiškai bet kokį dėvėti drabužiai savininką į labai, lengvai įasmenina jo dviratį galutiniam patogumui ir atlikimui. Atrodo, kad tai yra tikrai vienas metodas transportavimo, kuris lieka nebrangus ir taip pat gali būti ganėtinai sveikas. Taigi kodėl nežiūrėti į visiškai naują dviratį šį sezoną ar mažiausiai suderinimo viršuje kad senas jūsų garaže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *