Ar verta mėginti e. cigaretes?

Elektroninės cigaretės, kitaip vadinamos e-savuke yra neabejotinai vienas iš šauniausių šio amžiaus atradimų. Elektroninės cigaretės leidžia mėgautis rūkymo teikiamais malonumais beveik nekenkiant savo sveikatai, kas yra iš tiesų nuostabu. Taip pat, elektroninės cigaretės yra lengvai gaunamos, kadangi jas pardavinėja tiek mažieji verslo objektai, tiek specialai tuo užsiimančios įmonės, kaip pvz. Sähkötupakka, kas tik dar labiau pagerina dabartinė elektroninių cigarečių situaciją. Vis dėlto, jei kiek labiau gilinantis, kokie e-savuke privalumai leido joms pagal populiarumą vytis paprastas cigaretes? Būtent tokia ir bus mūsų šiandienos tema.

1.Mažesnė žala sveikatai.
Mažesnė žala sveikatai – pagrindinis atspektas, lėmęs elektroninių cigarečių populiarumą. Rūkydami elektronines cigaretes beveik nejausite skirtumo nuo paprastų cigarečių, tačiau jūsų organizmas tikrai jaus – nikotino kiekis, patenkantis iš cigaretės į jūsų plaučius bus žymiai mažesnis nei rūkant paprastą cigaretę, kas leis jums tausoti savo veikatą neatsisakant rūkymo.

2.Platus asortimentas.
Elektroninės cigaretės taip pat yra patrauklios tuom, jog jos nėra vieno tipo bei parduotuvėse galite rasti tikrai platų e-savuke asortimentą. Elektroninės cigaretės yra skirstomos tiek į daugybę įvairiausių skonių, tiek pagal stiprumą, tad naudodamiesi jomis, kiekvienas galėsite rasti optimaliausią variantą sau, kas leis mėgautis elektroninėmis cigaretėmis kiekvienam pagal savo poreikius bei pomėgius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *