Daiktai jūs negalite pražiūrėti, ieškodamas žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugos

Beveik kiekvienas žino, kad žiniatinklio svetainės prastovos trukmė yra brangi, ir į kompanijos galutinį rezultatą ir į jo reputaciją. Kai jūsų svetainė mažėja, jūs turite žinoti apie tai momentą, tai vyksta. Dauguma firmų supranta vertę panaudoti kokybišką žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugą, kad užmestų akį į jų svetainių darbo trukmę, garantuodamos, kad jie yra pirmi žinoję, jei ir kada svetainės prastovos trukmė tikrai įvyksta. Ką daug žiniatinklio svetainės savininkų nesupranta, tačiau, yra, kad ne visos žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugos yra sukurtos lygios. Kai jūs pradedate apsipirkti žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugai, yra tam tikrų daiktų, kurių jūs turite ieškoti, kad garantuotumėte, kad jūs gaunate pakankamą kontroliavimą ir apsaugą

Niekada Nesutikite su Pranešimais tik elektroniniam paštui

Daugelis "laisvų" žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugų ten (ir net kai kurios iš užmokėtų paslaugų) tiktai praneša jus per elektroninį paštą, kai jūsų svetainė mažėja. Yra gausių priežasčių, kodėl tai yra problema. Visų pirma, jei jūsų svetainė mažėja trys ryte, galimybės yra, jūs neketinate tikrinti savo elektroninį paštą tą valandą. Tai reiškia, kad jūsų svetainė galėjo būti blogos nuotaikos per daug valandų anksčiau, negu jūs pabusite ir pamatysite elektroninį paštą įspėjant jus, kad jūsų svetainė mažėjo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Antra problema su elektroninio pašto pranešimais yra tokia, kad, jei jūsų svetainė mažėja, jūsų elektroninio pašto serveriai gali labai gerai mažėti su ja. Tai reiškia, kad jūs net negausite elektroninio pašto iš savo paslaugų teikėjo, kol jūsų elektroninis paštas nesugrįš viršuje ir bėgimas, ir išjungimas buvo jau nuspręstas. Tai yra, kodėl svarbu išrinkti žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugą, kuri ne tiktai praneša jus per elektroninį paštą, bet taip pat ir praneša jus per telefoną ir/ar SMS tekstinį pranešimą.

Paslauga Tiktai Kontroliuoja Paslėptus slaptavietėje Vardo Serverius?

Skirtinga žiniatinklio svetainė, kontroliuojanti paslaugas, tikrina darbo trukmę žiniatinklio svetainių, kurias jie kontroliuoja skirtingai. Kai kurios paslaugos tiktai tikrina paslėptus slaptavietėje vardo serverius. Problema su tuo yra tokia, kad jūs nesate praneštas apie jūsų svetainės išjungimą realu laiku. Kaip netrukus jūs esate praneštas apie prastovos trukmę priklausys jūsų svetainės laiką-gyvam (TTL). Priklausomai nuo svečių priėmimo kompanijos jūs naudojate, gali reikėti daugiau kaip 24 valandų, kurios bus paskelbtos apie jūsų svetainės prastovos trukmę. Ieškodamas paslaugų teikėjo, jūs turite ieškoti tokio, kuris nepasitiki paslėptais slaptavietėje vardo serveriais ar TTL laikai pranešti jus apie prastovos trukmę.

Paslaugos Kontroliavimas Turi Daugialypius Serverius ir Serverio Vietas?

Jei jūs renkate žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugą, kuri pasitiki tik vienu serveriu, jūsų svetainė neketina būti apsaugota, jei tas serveris mažėja. Jei jūsų žiniatinklio svetainė patirs išjungimą, kai jūsų paslaugos serverio kontroliavimas bus blogos nuotaikos, jūs nebūsite praneštas apie jūsų žiniatinklio svetainės prastovos trukmę. Jūs turite būti įsitikinęs, kad žiniatinklio svetainės vaizduoklis, kurį jūs pasirenkate turi daugialypius serverius ir daugialypes serverio vietas. Šis kelias, jei valdžios išjungimas paveikia vieną iš serverio vietų, kitų vietų nebus paveiktas, ir jūsų svetainė gaus nuolatinį žiniatinklio svetainės kontroliavimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išsirinkite Išmintingai

Kai prieita prie žiniatinklio svetainės kontroliavimo paslaugų, pasirinkimų skaičius gali būti triuškinantis. Žinojimas, kas ieškoti, pasirinkdamas paslaugą padės apriboti pasirinkimus ir garantuos, kad jūs renkate paslaugą, kuri gali tinkamai kontroliuoti jūsų svetainę atlikimo svarstomoms problemoms ir prastovos trukmė. Yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs neturite niekada pastatyti į pavojų, rinkdamas paslaugą, kad kontroliuotumėte jūsų svetainės darbo trukmę. Įsitikinkite, kad jūs laikote anksčiau minėtas ypatybes turint omenyje, rinkdamas paslaugą, kuri yra teisinga jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *