Atsiliepiantis tinklo projektas su drupal

Įžanga

Drupal Atsiliepianti tema yra sumaišytas darbas CSS3, Drupal pagrindinių temų kaip Dzenbudizmas, Omega, AdaptiveTheme ir taip toliau, ir Drupal standartai. Drupal pagrindo tema aprūpina užpakalinį galą ir rinkmenos struktūrą supirkėjui, tokiu būdu temos išsivystymas tampa lengvas. Dauguma Drupal pagrindinės temos palaiko atsiliepiančią temą nuo 7.x Drupal versija.

Pradėjimas

Jūs galite surasti savo pagrindinę temą nuo Drupal svetainės. Yra apytiksliai 1 759 temos, pasiekiamos Drupal. Jūs galite pasirinkti bet kokią pagrindinę temą, kad padarytumėte subtemą iš to. Iš tikrųjų, jūs galite padaryti taip daug temų, kaip jūs norite iš pagrindinės temos. Pagrindinė tema atvyksta su starterkit/subtheme. Dzenbudizmas, Omega ir AdaptiveTheme yra tarp populiariausių temų jei Drupal

Jūs turėsite perkelti paskutinę pagrindinės temos versiją, kad pradėtumėte nuo. Po to, kai duomenų perkėlimas yra padarytas, ištraukti tai ir kopijuoti temos aplanką į sites/all/themes. Jūs gausite README/README-FIRST AR GETTING_STARTD.txt rinkmenas, kurios ves jus per pradinius žingsnius.

Kaip pirmas žingsnis, jūs turėsite nukopijuoti starterkit (kuris yra tuščia tema) į sites/all/themes. Pervadinkite aplanką su savo temos vardu t.y. yourtheme. Tokiu būdu jūs pamatysite direktyvinę struktūrą kaip sites/all/themes/yourtheme. Visada atsiminkite, kad jūs neturite pervadinti jokios rinkmenos ar aplanko ar neturite pakeisti jokio CSS ar PHP rinkmenos pagrindiniame temos aplanke. Kad ir kas pakeitimai, kurių jūs norite turės būti padaryti subtemoje, kurią jūs kuriate po pirmo žingsnio.

Jūs surasite dar vieną README.txt rinkmeną iš vidaus subtemos, kurią jūs tik sukurdavote po žingsnio virš. Ši README.txt rinkmena aprūpins jus žingsnis po žingsnio informacija, kad užbaigtų pagrindinę jūsų subtemos sąranką.

Štai ir viskas! Jie yra pagrindiniai daiktai, jūs turėsite padaryti prieš įėjimą į Drupal sukūrimą Atsiliepiančią Temą.

Atsiliepiančios Temos Pagrindas: Žiniasklaidos Klausimas

Atsiliepianti tema yra tema, kuri prisitaiko pagal prietaisą, ant kurio ji yra žiūrima.

Kaip?

Atsiliepianti tema naudoja žiniasklaidos klausimą, kad aptiktų ekrano dydį. Žiniasklaidos klausimų pavyzdžiai yra kaip duoti apačioje,

Small ekrano telefonams: @media ekranas ir (minutės plotis: 320px)

Protingiems telefonams portreto būde: @media ekranas ir (minutės plotis: 480px)

Protingiems telefonams peizažo būde ir Etiketėms portrete: @media ekranas ir (minutės plotis: 480px) ir (max-plotis: 959px)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Etiketės peizažo būde ir kažkame didesnio negu šis sprendimo dydis: @media ekranas ir (minutės plotis: 960px)

Tema suras ekrano dydį prietaiso ir kvies daugumą tinkančio žiniasklaidos klausimo, t.y. jei jūsų žiniatinklio svetainė bus apžiūrėta Smartphone (portreto būdas), svetainė žinos tai ir kvies žiniasklaidos klausimą su minutės pločiu: 480px ir pritaikys susijusį CSS kiekvienai jūsų žiniatinklio svetainės daliai, kad padarytų tai derama tinkamas į tą ekraną.

Nėra jokios pastovios taisyklės sprendimų, panaudotų žiniasklaidos klausimuose. Tačiau, yra tam tikrų standartinių sprendimų, kuriuos dauguma prietaisų turi, ir jūsų CSS turi apimti juos, kad derėtų geriausiai su jais.

Kaip tekstas ir atvaizdai yra pakeisti dydį ant skirtingų prietaisų?

CSS bus padalytas į žiniasklaidos klausimą, ir kiekvienas žiniasklaidos klausimas turės savo komplektus dydžių ir kitų CSS požymių kiekvienai daliai, kuri turi būti sureguliuota pagal prietaiso sprendimą. Pavyzdžiui, žiniasklaidoje klausinėja su 480px (protingam telefonui) ir svarbiausia patenkinta sritis su max-pločiu 480px, bet koks atvaizdas, kurį jūs pridedate su dydžiu, didesniu negu 480px bus rodytas max-pločio 480px. Plotis bus apibrėžtas %, t.y. plotyje, kurį 100 % parodys atvaizdui su max-pločiu 480px ir pločiu, kurį 50 % parodys atvaizdui su pločiu 240px. Tai reiškia, kad dydis % padarys proporcingą pakeitimą dydžio atvaizdo dėl max/min-width.

Ta pati taisyklė bus kreipta dėl kitų turinių kaip pavadinimai, tekstai ir blokai. Apskritai, ši max ir minutės pločio taisyklė prisitaiko prie svarbiausio turinio ir skyrių, t.y. Smūgis galva, Turinys, (teisingas/kairys) Sidebars ir puslapinė poraštė. Visi vaiko skyriai bus apibrėžti %, tokiu būdu jie prisitaikys prie atitinkamų komplektų CSS požymių žiniasklaidos klausimo ir pasiliks min/max ribose jo svarbiausio skyriaus, nustatyto to tam tikro žiniasklaidos klausimo. Žr. žemiau pavyzdžio.

Tikėkitės, kad šis straipsnis padės tiems supirkėjams, kurie ieško vadovo atsiliepiančios Drupal temos sukūrimo. Pažymėkite, kad žiniasklaidos klausimai yra nepriklausomi nuo technologijos ir CM.

Geriausiai laimės su atsiliepiančiu projektu!

Aplankykite ir pateikite kontaktą mus, forma jūsų Drupal susiejo poreikį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *