Atidarytas šaltinis yra lyderis technologijų mūšyje

Buvo laikas, ne per seniai, kai priklausanti programinė įranga buvo daiktas rinkoje. Microsoft buvo vyriausiasis žaidėjas daugelį metų rinkoje, rišdama į ryšulį jos programinę įrangą su jos operacine sistema. Daug kitų kompanijų pasekė pavyzdžiu, ir netrukus priklausančios technologijos buvo po visą pasaulį. Tinklo projektavimas, taikomasis išsivystymas, ir beveik kažkas buvo vystoma ant jų. Tada nauja era buvo paskelbta, ta atidarytos šaltinio programinės įrangos ir technologijų.

Skirtumas tarp priklausančio ir atidaryto šaltinio yra, kad tuo metu, kai pastarasis daro prieinamu jo programos tekstą supirkėjams ir plačiajai visuomenei, kad panaudotų ir pakeistų ant jų noro, ankstesnis nesiūlo to paties laisvės lygmens. Iš tikrųjų, visas programos tekstas yra reziumuotas, ir pasikeitimo ypatybės yra taip pat apribotos ir nustatytos įjungimo laiką
Tuo metu, kai tai gali tikrai turėti kraštą kai prieita prie stabilumo ir saugumo, ten beveik visada atvyksta laikas, kai supirkėjai reikalauja papildomo laisvės krašto. Tai yra, kur atidarytas šaltinis lėtai pradėjo laimėti mūšius. Tai pradėjo siūlyti supirkėjams ir projektuotojams, kurių vieno daikto jie nekantriai ieškojo – lankstumas. Tai leido jiems pridėti jų savą prisilietimą kūrybiškumo į programinės įrangos blizgėjimą.

Bet turbūt pasirodė, kas buvo pagrindinis smūgis priklausančiai programinei įrangai įvertino. Kai interneto vartojimas tapo banalus, kiekvienas verslas lenktyniavo dėl jų savo taškelio ir erdvės ant tinklo. Pastatas verslo žiniatinklio svetainės ne tik likdavo prabangą, tai tapo būtinybe. Su tuo išaušo atidarytų šaltinio technologijų era. Dauguma jų buvo pasiekiama visiškai laisvas nuo kainos, tuo metu, kai kiti buvo juokingai žemai įvertinti. Tai beveik sunaikino lenktyniavimą iš priklausančių technologijų, kurios liko pasirinkimą tiktai stambiojo kapitalo, kuris vis dar teikė pirmenybę patikimumui, stabilumui ir priklausančios programinės įrangos saugumui. Vėliau, šis suvokimas taip pat tęstų pasikeisti, kai didžiausias ir populiariausios žiniatinklio svetainės pasaulyje panaudos atidarytas šaltinio technologijas, kaip Facebook, naudojantis PHP ir Čiulbesio naudojimo Rubiną Ant Turėklų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tačiau, tai neįvertino vienas, kuris pakeitė viską. Niekas nenupirktų pigios programinės įrangos, jei tai nebūtų gerai niekam. Tai buvo gebėjimas, kad atidaryta šaltinio programinė įranga, pasiūlyta tokia nepaprastai žema kaina, buvo tai, kas iš tikrųjų davė rutuliui arbatpinigių jų paslaugoje. Jie buvo kaip visapusiškas ir saugus, jei ne daugiau, negu jų priklausantys dublikatai. Šiandien, atidarykite šaltinio programinę įrangą kaip PHP, Rubinas, Perl ir Pitonas, ir patenkintos valdymo sistemos kaip WordPress, Drupal ir Joomla yra teisingi žaidimo keitikliai tinklo projektavimo ir taikomojo išsivystymo lauke. Net priklausanti programinė įranga kaip ASP.Net sumažino jų kainas žymiai ir nėrė atgal į lenktyniavimą. Tai bus įdomus mūšis, kad stebėtų, bet saugu pasakyti, kad dabar, atsidarykite, šaltinis yra aiškus ir turintis teisę lyderis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *