Shopify – nauda ecommerce pramonei

SHOPIFY, kanadietis įkūrė eCommerce kompaniją su jos headquarter, išdėstytu Otavoje, Ontarijas yra visame pasaulyje garsus savo priklausančiu eCommerce platformos įkūrimu internetinėms parduotuvėms, eCommerce svetainės ir mažmeninės pardavinėjimo punkto sistemos.

Su pradžia Shopify rinkoje 2004 ir sujungime pažangių ypatybių šioje platformoje iki datos, dienos išėjo būtinumo jaudintis dėl visų galvą įbrėžiančių svarstomų problemų ir darbų, kuris atvyksta su įkūrimu žiniatinklio svetainės tiesiai nuo įbrėžimo, kad per tik valdyti mūsų savą internetinę parduotuvę.
Shopify neabejotinai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp klientų, kad įkurtų jų internetinę parduotuvę. Tai siūlo tonas vertingo ištęsimo, ir jo tūzą rankovėje – sąveikos paprastumas.

KODĖL SHOPIFY YRA VISAME PASAULYJE GARSUS:

Be abejo, Shopify yra garsus pasaulinis, bet leisti mus pažvelgti punktuose, kurie įrodo šituos galiojančius žodžius:

Shopify Yra Visiškai Priimta elektroninės komercijos Platforma:

Kalbėdamas apie Shopify ypatybes, pirmas išeina, kad būtų, Shopify padavimai kaip visiškai priimta eCommerce platforma. Tai reiškia, kad mes daugiau neturime turėti atskiro užmokesčio integracijos metodo, svetainės turinio vadybos, ir tinklo svečių priėmimo. Visi jie atvyksta į tą patį paketą ir viską, kuris mes turime padaryti turi aprūpinti mūsų klientų produktus ir paslaugas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Didelis Kliento Palaikymas:

Šis punktas tarnauja kaip toks jei geriausia Shopify ypatybė! Shopify didelis kliento palaikymas dramatiškai nesprendžia problemas, kurios gali iškilti, turėdamos studijuoti naują sistemą bet taip pat ir mažina klientų įtampą.

Tai unikalu, kadangi tai siūlo pasikalbėjimą, elektroninis paštas greta 24/7 telefono palaikymo, įgalinančio mus iš tikrųjų kalbėti su kažkuo mūsų reikalingumo momentą, užuot palikę mus, kad užtrauktų jūsų plaukus nusivylime!

Funkcionalumas:

Shopify funkcionalumas yra taip aukštintas, kad jis suteikia mums app/plugin stiliaus platformą, kuri leidžia mums perkelti, įdiegti ir visiškai pritaikyti žiniatinklio svetainę ir aprūpina laiduotoją, kad padidintų pardavimus ir svirties veikimą ant socialinės žiniasklaidos.

Ne tiktai tai, bet; Shopify taip pat suteikia mums ypatybes tokias kaip apskaita, inventoriaus vadyba greta verslo pranešimo. Mes galime net pridėti elektroninio pašto autoresponder integraciją, kuri gali padėti mums automatizuoti ir valdyti mūsų verslą ant autopiloto!

Gebėjimo rinkodara:

Shopify suteikia mums galutinį rinkodaros gebėjimą tokį kaip detalizuota duomenų analizė ir gebėjimų rinkodara. Tai iš esmės apima pastatytą – į blog mums, kad parašytų blog paštus ir sukurtų turinį, kad pardavinėtų jūsų produktus. Kadangi blogging gali būti vienu iš greičiausių būdų padidinti mūsų internetinį matomumą ir pakelti mūsų žiniatinklio svetainę SEO padėtys rangų skalėje, padėdamas mums vairuoti klientus į mūsų žiniatinklio svetainę.

Shopify taip pat leidžia mums sukurti greitus ir paprastus žiniatinklio svetainės nusileidimo puslapius, kurie gali tiesiogiai pritraukti klientus į mūsų verslą. Tai tiesiog daiktai vartojant įrankius kaip Google AdWords ir Fb Reklaminiai ir leidžiantys klientai, kad lengvai padarytų pirkimą.

Kitos efektyvios rinkodaros ypatybės apima Paliktą Vežimo Atgavimo ypatybę, kur mes galime gauti Shopify nusiųsti skirtą elektroninį paštą svetainės vartotojams, kurie dėl bet kokios priežasties baigė tuo, kad paliko jų vežimą kad taip pat po beveik pirkimo užbaigimo.

KODĖL PASIRENKA SHOPIFY ELEKTRONINĖS KOMERCIJOS PARDUOTUVĖS SĄRANKOMS?

Su dauguma platformų, kai mes norime išvystyti eCommerce svetainę, mes ketiname praleisti daug dienų, kad išvystytume svetainę pagal mūsų laukimą, bet Shopify rodo suvokimo punktus, kaip panaudoti laiką efektyviai su jo pažangiomis ypatybėmis. Su Shopify, tai viskas beveik intuityvu ir patrauklu.

Shopify yra neįtikėtinai patikima platforma. Ši platforma, pavyzdžiui, atneša, net daugiau, pasirinkimą ir mūsų rinkodaros operacijų ypatybes, kad bėgtų, kaip jie turi, bet daug efektyvaus būdo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Svarbiausias punktas, dėl kurio Shopify įgyja visą dėmesį išvystyme eCommerce svetainė yra; Shopify leidžia mums turėti pasirodymo ir mūsų parduotuvės sąrankos absoliučią kontrolę, ir Shopify iš tikrųjų yra didysis, kadangi tai yra vienas iš PIGIAUSIŲ, visiškai integruotų ir visiškai priimtų žiniatinklio svetainės sprendimų.

Iš esmės, SHOPIFY LEIDŽIA JAV SUSITELKTI TUO, KAS SVARBU MŪSŲ VERSLO VALDYME! Dabar, jei jūs kovojate su supratimu, kuo žiniatinklio svetainės svečių priėmimas yra ar net kaip žiniatinklio svetainės dirba; ar jei jūs esate sudomintas ir galvojantis apie gavimą jūsų eCommerce išvystytos svetainės, jus pasveikina į Shopify išsivystymo kompaniją.

IŠVADA:

2018 yra veiksmo metai. Tai yra metai, kad duotų didelį pranašumą jūsų mintims išvystymas puikios eCommerce svetainės ir paverstų jūsų mintis, mintis, ir svajoja į tikrovę.

Taip, kad paverstumėte mintis į tikrovę, jūs galite užmegzti ryšį su eCommerce išsivystymo kompanija ir galite žinoti tolimesnes ypatybes ir galite žinoti apie jų įžvalgumą priežiūra eCommerce svetainės, pagrįstos įžymia "SHOPIFY" platforma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *