Reaguokite js: nauja tendencija tinklo išsivystyme

Pradinės fazės ekosistema pastoviai pasirodo ir plėtojasi, ir kai kurie įrankiai tampa nepaprastai populiarūs rinkoje tam, kad pakeistų iš pagrindų tinklo išsivystymo darbų eigą. Neabejotinai, šis ReactJS JavaScript biblioteka yra vienas iš jų.

Garsenybė kaip Facebook valdo šią biblioteką greta jos superefektyvios supirkėjo bendruomenės. Be to, kitos populiarios ir pagrindinės firmos kaip PayPal, Obuolys, Netflix (nesena sensacija) naudoja šią struktūrą. Ieškokime į sąrašą įtikinamų priežasčių ir sužinokime, kaip ši struktūra keičia tinklo išsivystymo veidą.
> Lengvina Palaikymą ir Didėjimo Produktyvumą Kartais, bet koks sistemos atnaujinimas gali tapti pagrindiniu galvos skausmu, kadangi bet koks staigus pakeitimas gali paveikti sudėtingą sistemos ir jos dirbančio veiksmo logiką. Kad atsikratytų nuo šios problemos, Facebook papildė šią JavaScript biblioteką su tokiu gebėjimu, kuris gali pakartotinai naudoti sistemos komponentus! Supirkėjai randa tai kaip nuostabią ypatybę.

Visi komponentai turi savą komplektą logikos, kuri daro jį lengvą apibrėžti, pasielgti ir valdyti. Šis metodas įsitikina, kad paraiška turi nuoseklų žvilgsnį greta codebase palaikymo palengvinimo.

> Lengvas Procesas, kad Parašytų Komponentams JavaScript turi laisvai pasirenkamą sintaksės ištęsimą JSX. Su šiuo ištęsimu, supirkėjai gali lengvai parašyti savus komponentus. Vadinasi, išradimas padarytų pagal užsakymą komponentų ir aukštų apimties paraiškų, naudodamas šį JSX tampa lygesnis. Subsudedamasis perteikimas tampa lengvesnis be to. Be to, tai priima HTML KALBOS citavimą. Jūs galite padaryti šaltinį paprastesnį ir švaresnį su React.createElement. Pakeitimas HTML KALBOS natūralaus dydžio maketų į ReactElement medžius tampa nepaprastai efektyviu naudojimu ReactJS.

> Stabilus Kodas Kartais, bet koks vaiko struktūros pakeitimas gali paveikti jų tėvus. Kad nukreiptų šią svarstomą problemą, ReactJS seka tiktai žemyn duomenų srautas. Keisdami bet kokį tam tikrą objektą, supirkėjai gali tiesiog pakeisti valstybę ir gali padaryti būtinus pakeitimus. Tokiu būdu, tiktai tie tam tikri komponentai atnaujinti ir duomenys, privaloma struktūra įsitikins nuoseklus app atlikimas ir koduos stabilumą.

> virtualus paskutinių variklių ir platformų DOM Most kenčia nuo erzinančios kelio susiaurėjimo svarstomos problemos. Kad turėtų reikalo su tuo, Facebook įvedė Virtualaus DOM sąvoką. Šis virtualus DOM pavaizdavimas (dokumento objekto modelis) įsitikina, kad bet koks pakeitimas pirmi lapai padarinys to ir paskui tai atspindima ant tikro DOM medžio. Tai įsitikina, kad visas procesas vartoja mažiausiai laiko. Be to, šis procesas garantuoja geriau app atlikimą ir padidintą vartotojų patirtį.

> Stipri Bendrijos parama taikomoji didelės sėkmės komanda pavadina kaip Facebook. Instagram dirba už ReactJS. Be to, ši JavaScript biblioteka turi išorinį palaikymą. Pavyzdžiui, GitHub sandėlis Reaguoja, turi beveik daugiau kaip 1100 rėmėjų. Vartotojai gali paklausti savo klausimų Reactiflux Diagramoje, Krūvos Perpildyme, Freenode IRC ir taip toliau ir su šios didelės Bendrijos paramos pagalba, jie gali lengvai gauti sprendimus.

Be visų aukščiau minėtų punktų, ReactJS siūlo kažkokį puikų projektą ir pašalinantis toolset, kuris yra labai naudingas supirkėjams. Be to, tai atvyksta su būdingų SEO patogumų ryšuliu. Ši struktūra nėra tiktai lengva dirbti bet taip pat ir lengvas pasimokyti.

Taip, kai jūs dirbate ties viena puslapio paraiška ir ieškote greito išsivystymo, ReactJS yra neabejotinai vertas jūsų laiko ir dėmesio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *