Kodėl žiniatinklio svetainė yra taip svarbi jūsų verslui?

Tokiu būdu jūs atidarėte naują verslą, ar jūs buvote versle kurį laiką, ir nusistebėjimas yra investicija į žiniatinklio svetainę ar naują žiniatinklio svetainės vertę jis? Man iš tikrųjų reikia žiniatinklio svetainės mano verslui sektis? Yra svarbesnių daiktų, kad investuotų nedaug pinigų, aš turiu šiuo momentu sulaikyti savo verslo ėjimą.

Jie yra visos mintys ir svarbūs klausimai, kuriuos kiekvienas verslo savininkas turės, ir šiame straipsnyje aš atsakysiu tuos klausimus ir paaiškinsiu 5 stiprias priežastis, kodėl jūsų verslui iš tikrųjų reikia žiniatinklio svetainės.
1. JŪSŲ KONKURENTAI TURI TOKĮ

Aš esu įsitikinęs, kad jūs panėšėjate į daugumą žmonių kai prieita prie radimo kažko, kurio jums reikia. Kas daro dauguma žmonių daro? Jie eina tinkle. Kad ir kada mums reikia kažko, ar mes esame naujame mieste, ar namie mes ieškome interneto daiktų, kurių mums reikia ir jei jūsų verslas nėra internetinis su profesine tikėtina žiniatinklio svetaine, šitie žmonės suras jūsų konkurentus.

2. TAI KAINAVO Daug daugiau, KAD NETURĖTŲ ŽINIATINKLIO SVETAINĘ

Liesdamas nedaug priežastį #1, jei jūsų verslas nėra internetinis ar net jei jūs esate bet jūs neturite profesinių tikėtinų žiniatinklio svetainių, jūsų klientai neras, kad jūs esate, perkels leidimą jūs ant jūsų konkurento, kuris turi stiprius pardavimus, skiriančius į žiniatinklio svetainę. Kad ir kas niša, jūs esate, ant Google yra tūkstančiai GEO paieškos, į kurias skiriama, jūsų verslo nišos kas mėnesį, Jei tiktai 100 jų buvo pardavimų priežastis, kiek pajamų sutvarkė jūsų verslo panelę ant to, todėl, kad jūsų konkurentai buvo geriau aprūpinti, kad pritrauktų tuos pardavimus.

3. JŪS ESATE ATIDARYTAS 24/7

Su plyta ir cemento skiedinio verslu, jūs esate atviras 8 iki 12 valandų dieną. Padarė jūs žinote, kad dauguma žmonių ieško tinklo vakare, kai dauguma verslo uždaroma. Bet jei jūs turite žiniatinklio svetainę tada, jūsų klientai gali vis dar sužinoti apie jūsų produktus, ir paslaugos net parduoda, jei jūs turite internetinę parduotuvę tuo metu, kai jūs pietaujate ar miegas ar atostogas. Jūsų verslas tęsia veikti, 24/7, didinantis jūsų, vadovauja ir pardavimai be jūsų net žinantis jį.

4. DARO JŪSŲ DARBĄ LENGVESNĮ IR GERINA KLIENTŲ APTARNAVIMĄ

Žiniatinklio svetainės turėjimas gali padaryti jūsų verslo valdymą daug lengvesnį ir efektyvesnį. Eg. paprastas DAŽNAI UŽDUODAMŲ KLAUSIMŲ puslapis gali atsakyti populiarius klausimus apie jūsų produktus ar paslaugas, gelbėjančias jus laikas ir kankynė. Jei jūsų verslas reikalingas formų ar informacijos jūsų klientų reikalingumas, jūs galite nukreipti juos, kad perkeltumėte tai nuo jūsų žiniatinklio svetainės.

Jūs taip pat įgyjate interaktyvų grįžtamąjį ryšį nuo klientų ir potencialių klientų, naudojančių formas, apžvalgą ir anketas. Tai duoda jums vertingą rinkos tyrimą, kuris prideda vertę prie jūsų klientų ir didina jūsų kliento pasitenkinimą, savo ruožtu didinantį pardavimus.

5. JŪSŲ VERSLAS ĮGIS TIKIMYBĘ

Kadangi mes jau nustatėme žmones, ieško jūsų produktų ir paslaugų tinkle. Jei jūs turėsite PROFESINĘ žiniatinklio svetainę, jie ne tiktai suras jus, bet profesionaliai pastatytą žiniatinklio svetainę, (ne nemokamas malonumas net nepaisant to, kad net nemokamas malonumas nėra geresnis negu niekas) pasakys, "aš esu čia, aš esu profesinis, aš esu čia ilgam laimikiui, ir aš noriu padaryti gerą verslą", Tai nedelsiant nustato potencialų klientą ar klientą laisvai, ir jie pradeda patikėti jumis jau prieš neturėjimą žiniatinklio svetainės ar prastai pastatyto. Tai gali nustumti juos, kadangi jie gali pasakyti labai mažas pastangas, ir pinigai buvo padėti į, ir tai sako, kad "aš nesirūpinu apie kokybę, aš galiu nueiti rytoj, aš nesirūpinu, kas randa mane ar blogiausias, aš nesu legit". Kad suprastų tai tik galvoja paskutinį kartą, kai jūs lankėte nežinomą žiniatinklio svetainę, kad padarytumėte pirkimą. Tai gali būti labai baisiu procesu, ir jūs labiausiai tikėtina nesitęsite, jei žiniatinklio svetainė atrodys niekam tikusi.

Tokiu būdu tai yra penkios priežastys, kodėl jūsų verslui reikia žiniatinklio svetainės. Yra labai daug svarbesnių priežasčių ir pašalpos tam, kad turėtų žiniatinklio svetainę, bet sulaikyti šį straipsnį trumpą ir saldų, aš pasirinkau tik šituos penkis.

One comment

  • 2018-10-29 - 09:54 | Permalink

    Žiniatinklio svetainė Jūsų verslui taip pat pridės ”svorio”, kuris parodys klientui, jog esate rimta ir inovatyvi įmonė, kuri save reprezentuoja ne tik tradicinėse medijose, bet ir skaitmeninėje erdvėje. Taip pat naudojant SEO paslaugas Jus lengviau ras potencialūs klientai, o tai padidins ir konversijų skaičių.

  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *