Kai jūsų žiniatinklio svetainei reikia atstatymo – sužino čia

Jei jūs valdote žiniatinklio svetainę ir galvojate, kad tai apie kaip naudingas kanalas daugina jūsų pajamas, tai įsitikinkite, kad tai naujausia, kruopščiai patikrinama ir eiti prie klientų laukimo. Faktą, tai yra jūsų verslo pavaizdavimas internetinėje sferoje, ir niekas nėra pastovu. Klientų suvokimas, jų laukimas ar poreikis. Net, įvairūs tinklo išsivystymo aspektai taip pat keičiasi. Kaip naujos tendencijos projektavime, padidintuose SEO įrankiuose, paversdamas tinkle pardavinėjantis ir taip toliau. Taip, ką geriausias kelias sulaiko jūsų žiniatinklio svetainę pagal paskutinius tinklo pasaulio pagerinimus? Perskaitykite ženklus, kurie mano, kad jūsų žiniatinklio svetainė atsilieka atgal, ir jūs turite nueiti pagrindiniam atnaujinimui. Yra ženklų, nuo kurių jūs turite paimti užuominas

#1 Vizito skaičiai krinta su kiekviena diena ne retkarčiais

Jūsų lankytojai krinta palaipsniui nepaisant nukreipimo su galutiniais reikšminiais žodžiais ir SEO taktika. Jei tai yra apie vieną puslapį ar tam tikram laiko tarpui, tai galėjote, tam tikri maži reikšminių žodžių nukreipimo pakeitimai gali paslėpti praradimą. Bet, jei jūs laikotės krintančios tendencijos daugiau kaip 6 mėnesius, paskui kalbate su jūsų supirkėju ir kolektyviai svarstote mintis naujesnei perspektyvai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

#2 Jūsų žiniatinklio svetainė turi pranešimus neatlikimo ant mobilių telefono ragelių

Žymiai, mobiliojo ryšio telefonai tapo neatskiriama mūsų gyvenimų dalimi. Tiek daug, kad mes naudojame mobiliojo ryšio telefonus tam, kad panaudotume internetą ir padėti paslaugoms. Aiškiai, darbalaukis, asmeniniai kompiuteriai, ir nešiojamieji kompiuteriai pasidaro pakeisti. Taip, jei jūs randate iš savo vartotojų grupių, kad jie negali gauti prieigą prie jūsų svetainės tinkamai ant mobilių telefono ragelių, nueikite tam, kad perprojektuotumėte. Šį kartą su mobiliu jautrumu. Jūs galėtumėte pamatyti skaičių lankytojų, kylančių prie dvigubo.

#3 Jūsų žiniatinklio svetainė vis dar naudoja Blyksnio multiplikaciją

Jei jūsų žiniatinklio svetainė vis dar puikuojasi antrašte, pastatyta su Blyksniu, tai yra laikas, jūs svarstote to pakeitimą. Blyksnio multiplikacija, kuri buvo vieną kartą būtinas įrankis tinklo projektavimui yra dabar atgyvenusi. Su nuosekliu žlugdymu tinklo technologijoje, dabar prašmatni antraštė, skraidindama tekstus, ir visus tokius intuityvius daiktus gali būti sukurta, naudodama HTML KALBOS formatą tiktai.

#4 Jūsų žiniatinklio svetainė stokoja svarbių elementų kaip blog

Jūsų žiniatinklio svetainė yra svarbus šaltinis jūsų verslui, kad gautų neapsaugojimą ir visą dėmesį nuo tikslo rinkų. Taip, jei tai neturi skyriaus blog ar žinioms, kur klientai gali aktyviai patraukti ir sugerti informaciją, jūs turite svarstyti tokį nedelsiant. Panašiai, CTA AR CALL-TO-ACTION mygtukai yra vartai klientams, ir duoda jums daugiau verslo. Taip, jei jūsų žiniatinklio svetainė yra neturinti jų, svarsto jų talpinimą, perprojektuodamas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

#5 Smarkaus smūgio norma pasidaro aukštesnė dėl naštos greičio

Ne tiktai jūsų žiniatinklio svetainė patiria krintantį skaičių vizitų, bet taip pat ir aukštesnes smarkaus smūgio normas. Kai analitika ant eismo atskleidžia žmones, paliekančius jūsų svetainę po 4-5 sekundžių, tai yra neabejotinai todėl, kad jūsų svetainė pasirodo per lėtai. Taip, vienas iš vadovo samprotauja, kad jūs turite nueiti tam, kad perprojektuotumėte, yra jo naštos greitis.

Atsiminkite, jūsų žiniatinklio svetainė yra virtualios durys jūsų klientams, kad gautų jūsų paslaugas. Taip, nesvarbu kaip prašmatnus tai žiūri ar kaip geras tai buvo statoma vieną kartą, tai neina paskutinis ilgam. Jūs turite perskaityti ženklus ir nueiti strategijoms į atstatytą tai. Taip pat, kas mėgsta pamatyti tą patį daiktą vėl ir vėl. Jūs visada turite uždegti kai kuriuos naujus elementus, kad duotumėte tam gaivinantį žvilgsnį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *