Joomla ar wordpress? sunkūs pasirinkimai jūsų žiniatinklio svetainei

Pasirinkimas didelės patenkintos valdymo sistemos (CM) yra sunkiausias sprendimas žiniatinklio svetainės savininkams, kadangi neteisingai pasirinktas CM gali lengvai duoti priešingą rezultatą vėliau. WordPress ir Joomla yra neabejotinai dvi labiausiai pareikalautos struktūros rinkoje, bet kuris iš jų yra priekyje pasiūto pagal užsakymą sprendimo sukūrime, yra vertas žinoti. Tuo metu, kai abu yra akivaizdūs jų tiksle, pasirinkimas priklauso nuo jūsų verslo tikslų, tikslo ir aišku biudžeto. Taip, pasirinkdamas bet kurį jų reikia ankstesnio apsvarstymo ir taktiškumo. Kiti punktai lygina WordPress ir Joomla techninių kokybių pagrindu, kad padėtų jums suprasti, koks viešpatauja, kad būtų geriausias pasirinkimas struktūros jūsų kitam tinklo projektui.
#1 Vartojimo lengvumas

WordPress yra žinomas dėl jo paprasto metodo ir paprasto vartotojų interfeiso. WordPress lėkė, svetainė gali būti panaudota bet ko su minimalia technine ekspertize. Tai patogu vartotojui su dauguma meniu, navigacinio pasirinkimo rankos pasiekiamumo viduje. Panašiai, yra ne kaip tokios kietos ir greitos taisyklės naudoti Joomla. Tai rodo visapusį valdymo pultą, kuris leidžia vartotojus ar žiniatinklio svetainės savininkus, kad valdytų visus modulius nuo vienos vietos.

#2 Lankstumas ir pritaikymo potencialas

Kai prieita prie palyginimo WordPress papildomų programų su tuo Joomla ištęsimo, pastarasis yra neabejotinai nugalėtojas. Tuo metu, kai yra 12 000 + papildomos programos, pasiekiamos WordPress, Joomla turi didžiulį 6000 ištęsimo skaičių. Tokiu būdu, Joomla siūlo geresnį lankstumą tam, kai tai yra apie svetainės pritaikymą, kad susitiktų iki klientų reikalavimų.

#3 Saugumas

Tuo metu, kai abu programinės įrangos turi aukšto galo saugumą ir gali padėti savininkams atsakyti į visą pažeidžiamumą saugume, Joomla turi pažangesnį ištęsimą, kad pasiūlytų tam, kad sukurtų atsargines kopijas ir palaiko tiktai leistą prieigą. Tai turi dvejopas opcijas kelti ryšius ir per SSL ir 2FA, ant prietaisų skydo ir taip pat turi jo savą didelį ištęsimą saugumui. Panaudotas didžiulio didelio prekės ženklo ir kompanijų skaičiaus, Joomla yra be abejo patikimesnė struktūra.

#4 SEO (Paieškos sistemos Optimizacija)

Aspekte SEO, abu platformos yra aukštintas gebėjimas. Tačiau, Joomla truputį pralenkia WordPress šiame priekyje taip pat. Tai siūlo pasirinkimą žiniatinklio svetainės savininkams ar supirkėjams, kad nustatytų Metos apibūdinimą taip pat kaip reikšminius žodžius. Joomla Lengvas Frontend SEO (EFSEO) įgalioja juos atlikti skirtingo SEO susietas užduotis tiesiogiai ant pradinės fazės kaip Metos detalių redagavimas.

Patogus vartotojui, draugiškas naujokui, didelis pritaikymas, ir masinė internetinė bendruomenė, apskritai daro Joomla, kad triumfuotų prieš WordPress ir kitą populiarų žinomą CMSes. Varant milijonus žiniatinklio svetainių, tai ypač įrodoma kaip geriausias CM sprendimas sudėtingoms, stambioms tinklo paraiškoms ir taip pat intranetui, kuriam reikia žmonių, kad kartu veiktų ant vietinio interfeiso.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *