6 priežastys jūs turite outsource mobilus app išsivystymas

Aš manau, kad tai savaime suprantama, ir aš manau, kad mums iš tikrųjų nereikia besitraukiančios atgal apžvalgos, kurią vartotojus visi per Žemės rutulį pasuko į jų skaitmeninius prietaisus kaip moterys į madą. Erdvėje, kurioje pasklindama su kompaktiškais mobilaus ryšio telefonais, naujovės vairuoja mobilius vartotojus į teisėtą skaitmeninį polinkį. Vidutiniškai, mobilūs vartotojai leidžia tik 2 valandas dieną, bendraudami su jų mobiliais ekranais. Iš šio laiko, jie yra linkę skirti apytiksliai 30 minučių, grieždami smuiku su mobiliu apps.

Jei yra unikalesnis apps, atvykstantis, kad užlietų mobilią app parduotuvę, priežastis yra faktas, kad mobilūs app įsimylėjėliai keliasi šuoliuose ir ribose. Tarp visų mobilaus apps tipų, kas valdė pagrindinę app rinkos dalį žaidžia, ecommerce, socialinis jungimas į sistemą, išsimokslinimas ir gyvensena apps

Tačiau, su rinka, užpildyta ir triukšmingai reklamuotų gandų, ir iššūkių susijaudinimo, vyksta, daug marketers auklėja supratimą, kad outsourcing mobilus app išsivystymo procesas priveda prie techninių klaidų, užlaikymų app paleidime, miscommunication ir apribotame galutinio produkto gyvybės raidos cikle.

Tokia klaidinga pažiūra galėtų privesti prie daugelio skubių sprendimų apie mobilų app išsivystymą, kuris galų gale kainuos jums daug skausmo. Demaskuoti šį mitą leidžia apžvalgą geriausios 6 outsourcing mobilaus app išsivystymo proceso priežastys.

Stipresnės sutelktos žinios

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paprastai, App išsivystymo procesas susideda iš daugelio kritiškų stadijų, kurios reikalingas intensyvaus dėmesio, didesnio rūpinimosi ir tikslių žinių. Su kiekvienu komponentu, rėkiančiu geriausiai skaitmeninei taktikai ir šiuolaikinių išteklių panaudojimui, procesui reikia specialisto app supirkėjai, kurie turi didelę patirtį šiame rajone. Jūs turite outsource į vietą, kuri yra outsourcing kompanijų centras, ir tai įsisavino meną kurti nepaprastą apps su aukštu panaudojimo patogumu, gyvybės raidos ciklu ir puikiu UI. Jie turėjo specializuotis ypatingame žanre mobilaus apps ir įgyvendina geriausias žinias pramonės reikaluose ir paskutines technologijas.

App išsivystymo modelio lankstumas

Patikimos ekspertizės ypatingame app išsivystymo proceso rajone turėjimas leidžia kompanijoms išsirinkti, kokią mobilaus app dalį apdirba, jie gali outsource., Pavyzdžiui, jei app išsivystymo agentūra turi tikėtiną patirtį QA App išsivystymo skyriuje, tai tampa lengva kompanijoms į outsource kokybės garantijos dalis, kad gautų geriausius rezultatus ir produktą, kurį jie žino, pasieks aukščiausią kokybės standartą. Toks lankstus modelis yra tiktai galimas su Outsourcing mobiliomis app agentūromis.

Taupanti laiką alternatyva

Laikas turi brangią vertę bet kokiam verslui, ir app išsivystymo procesas apima sunkius komponentus nuo statybos app, padidinimo ypatybės, naudojimo teisingos technologijos į darbą ties jos UI, išdėstymą ir to išbandymą. Visa tai ima gerą laiko gabalą anksčiau, negu produktas bus pagaliau paruoštas pradėti app parduotuvėje. Outsourcing app išsivystymo procesas gelbėja jus nuo visų nuobodžių elementų, apimtų app sukūrimo, kad jūs galėtumėte susitelkti ties jo poprodukto rinkodaros taktika ir kitais būtiniausiais dalykais.

Gebėjimas ištirti gylį

Su informacijos tapsmu, pagrindiniu į bet kokį verslo pasisekimą, skirtingas komplektas informacijos, surinktos taktikos sumetimais, dirba kaip stebuklas šiame versle. Duomenų bazė, rinkta mobilių app kūrėjų, padeda vairuoti bet kokį mobilų app projektą į savo paskutinį išsipildymą. Kas yra skaitmeninė pramonė be labai vertingų duomenų, pritaikytų per išsivystymo procesą? Programuotojas turi būti smulkmenišku tyrėju, kuris atskiria netinkamus ir naudoja duomenis kaip stiprius išteklius, kad paverstų konceptualią mintį į esminį mobilų app.

Finansinis patogumas ir affordability

Tai neužpuola kaip smūgis, kai verslo asmuo pabrėžia išsivystymo kainos mažinimas, kad sulaikytų jų visaapimantį biudžetą į optimalų lygmenį. Kompanijos iš tikrųjų ieško alternatyvų, kurios siūlo didelį mobilų app sprendimą vietoj įperkamos investicijos. Nėra nieko neteisingai pigių sprendimų laukime. Paprastai, app išsivystymas kainuoja sustojimus 6 skaičių, kuriuos gali sulaikyti tam tikrame lygmenyje tiktai outsourcing visu projektu. Darydamas taip, jūs neturite tipiškai leisti laiko ir pinigų kūrimo infrastruktūros, samdymas kvalifikuotos komandos ir sveikų išteklių panaudojimas. Jūs galite lengvai surasti app supirkėjus, kurie kainuoja jums ne daugiau kaip 5 skaičius tam pačiam brangiai žiūrėdamas projektui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pilnas kokybiškos paslaugos diapazonas

Jei jūs bendradarbiausite gerai su agentūra, kuri aprūpina visą paslaugos kostiumą galas prie galo app išsivystymo paslaugos, jūs pasieksite, kad turėtumėte procesą, be kankynės. Nuo ideation, suvokimo, atradimo, išsivystymo, išbandymo, išdėstymo ir palaikymo, jūs gausite visą paketą, kad gale viskas, kurį jūs turite padaryti turėtų laukti puikiausio rezultato atvykti jūsų kelias. Taip, kas sustabdo jus nuo outsourcing app išsivystymas?

Jei jūs taip pat išauginate kokias nors svajones apie pradėti tvirtas app išsivystymo paslaugas, kurios atnešė šypsenas ir pasitenkinimą į daugelį firmų. Yra jūs pasirūpinantis darote savo app buvimą, kurį jaus visur? Tikrai turėkite savo mintis ar nusiųskite elektroniniame pašte bet kokių klausimų, kuriuos jūs galite turėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *